Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie

Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie


Wojciech Fronczak, hotelarz i gastronom z ponad 30-letnim stażem zawodowym, objął stanowisko dyrektora generalnego hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.


Fronczak karierę zawodową rozpoczął w 1982 roku w warszawskim hotelu Orbis Vera od stanowiska kucharza, a potem m.in. w latach 1997 – 2007 pracował w Sheratonie Warszawa, gdzie przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora gastronomii. Przez następne pięć lat związany był z warszawskim hotelem Bristol jako szef gastronomii i zastępca dyrektora generalnego.


Następnie pracował w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw w Wawrze oraz w centrali sieci Hotele DeSilva jako dyrektor ds. gastronomii, a ostatnio zarządzał gastronomią w warszawskim hotelu Airport Okęcie.


Uczestnik wielu szkoleń zawodowych organizowanych przez Management Centre Europe & Cornell University. Członek Zespołu Ekspertów Hotelarstwa i Gastronomii przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie opracowującego na zlecenie Instytutu Badań Edukacyjnych projekt Sektorowej Ramy Kwalifikacji w Turystyce.


Otwarty w 2012 roku Hilton Garden Inn w Rzeszowie dysponuje 101 pokojami i 650 m2. powierzchni konferencyjnej. 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest przy galerii handlowo-rozrywkowej Millenium Hall.


Komentarze: 2 dla “Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie”

  1. Wspolczuje zalodze

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA