Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 10/2017, AKTUALNOŚCI » Hampton by Hilton Kalisz w grudniu 2018 r.

Hampton by Hilton Kalisz w grudniu 2018 r.

W grudniu 2018 r. otwarty ma zostać Hampton by Hilton z ok. 100 pokojami, powstający w rewitalizowanej fabryce fortepianów w Kaliszu w kompleksie biurowo-hotelowo-kulturalnym Calisia One. Wnętrza hotelu będą skomponowane z naturą oraz uzupełnione czarno-białymi zdjęciami Kalisza, a także detalami nawiązującymi do zabytkowej fabryki fortepianów.Firma FB Antczak w lipcu 2016 r. podpisała umowę franczyzową z siecią Hilton Worldwide. Oprócz części hotelowej, w kompleksie Calisia One zaplanowano także przestrzeń biurowo-usługową o powierzchni 4 tys. m kw. Dopełnieniem całego założenia architektonicznego, przygotowanego przez pracownię MODOarchitektura z Poznania, będzie nowoczesny, zielony dziedziniec wraz z zapleczem handlowo-gastronomicznym. Jak podkreśla Ewa Wereszczyńska z pracowni Molecularch, projektantka wnętrz w Hampton by Hilton Kalisz, to właśnie unikatowa lokalizacja z ogrodem i kontekst historyczny stanowiły największą inspirację do projektowania wnętrz. – Wnętrza hotelu będą skomponowane z naturą.

Zależało mi na tym, by świeżość i spokój zieleni oraz dostojność i duch otoczenia przenikały wprost do hotelu, dając poczucie ponadczasowej elegancji i harmonii. Odzwierciedleniem tego są odpowiednio dobrane kolory w pokojach, czyli wiodąca spokojna zieleń oraz barwy natury: beże i brązy. Uzupełnieniem kolorystyki będą również odpowiednio dobrane wzory i subtelne tekstury prezentujące motywy natury. Całości dopełnią czarno-białe zdjęcia Kalisza oraz detali zabytkowej fabryki fortepianów. Każdy z pokoi o pow. 21 m kw. będzie wyposażony m.in. sejf, coffee set, zestaw do prasowania, duże lustro w przedpokoju i prysznic typu walk-in. W częściach ogólnodostępnych oprócz charakterystycznej dla tej marki strefy Welcome Zone i recepcji tzw. The Hub znajdą się też strefa wypoczynkowa Living Zone i restauracyjna Gathering Zone. Goście będą mogli skorzystać również ze strefy biznesowej Work Zone, gdzie dostępne będą dla nich dwa stanowiska komputerowe z drukarką. •

Komentarze: 2 dla “Hampton by Hilton Kalisz w grudniu 2018 r.”

  1. Otwarcie ponoc w grudniu,mamy polowe pazdziernika a w sprawie rekrutacji cisza?

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA