Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria

Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria


W Górze Kalwarii koło Warszawy otwarto 3-gwiazdkowy hotel Koszary z 82 pokojami w XIX-wiecznym budynku po byłym garnizonie. Obiekt utrzymany jest w loftowym stylu z zachowaniem oryginalnych elementów budynku.

Do historii miejsca nawiązują fototapety na korytarzach wykonane na podstawie starych zdjęć związanych z koszarami i obecnością wojska w Górze Kalwarii. W pokojach i częściach wspólnych zachowano surową cegłę. Hotel oferuje salę konferencyjną na 150 osób z możliwością podziału na trzy mniejsze: Kapralską, Kapitańską i Generalską oraz restaurację Kantyna. Część pokoi wyposażona jest we wnęki kuchenne. Grupa Arche wyremontowała dwa budynki pokoszarowe wydzierżawione od powiatu piaseczyńskiego, w drugim ulokowano rodziny repatriantów z Kazachstanu. Inwestycja trwała dwa lata.

Jeszcze w tym roku Grupa Arche planuje otworzyć w Warszawie hotele w al. Krakowskiej z ok. 350 pokojami oraz przy ul. Poloneza na Ursynowie ze 150 pokojami. Trwa też inwestycja w hotel przy ul. Geologicznej z 78 pokojami. Z innych miast, na ten rok zapowiadane jest otwarcie hotelu w Lublinie, a następnych latach: w Pile, Łodzi i Wrocławiu, a także hoteli w obiektach historycznych: w byłym szpitalu dziecięcym we Wrocławiu na Karłowicach, w poszpitalnym kompleksie Dwór Uphagena w Gdańsku oraz w Cukrowni Żnin. W ub.r. otwarty został Arche Hotel w Częstochowie i Folwark Łochów. Łącznie w Grupie Arche działa 10 hoteli i obiektów hotelowych z ponad 1,1 tys. pokoi. •


Komentarze: 4 dla “Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria”

  1. To jest jakaś kompletna bzdura. Hotel w takiej lokalizacji?

    • Dzień dobry, wg mnie to bardzo dobra lokalizacja, tym bardziej, że okolica bardzo potrzebuje nie tylko nowych inwestycji, ale także zaplecza hotelowego. Bliskość Warszawy też jest na plus, Klienci są wszędzie a hotel prezentuje się bardzo ciekawie. Loftowy styl na pewno spodoba się wielu Gościom:-)

  2. Hotel jest OK, przyda się ale jego sąsiedztwo już nie. Umieszczenie obok hotelu i w centrum miasta imigrantów, zwłaszcza wschodnich to jakiś poroniony pomysł, już dawno mieszkańcy Góry się temu sprzeciwiali. Wiem, bo jestem mieszkańcem gminy Góra Kalwaria i też mi się to nie podoba.

  3. panna pendolina

    Ale to są przecież Polacy! Których dziadków wywiózł z Polski do Kazachstanu Stalin za to, że byli Polakami. To repatrianci, którzy chcą się integrować w kraju przodków, a nie islamscy imigranci. Ludzie z Góry Kalwaria, co z Wami?!

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA