Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria

Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria


W Górze Kalwarii koło Warszawy otwarto 3-gwiazdkowy hotel Koszary z 82 pokojami w XIX-wiecznym budynku po byłym garnizonie. Obiekt utrzymany jest w loftowym stylu z zachowaniem oryginalnych elementów budynku.

Do historii miejsca nawiązują fototapety na korytarzach wykonane na podstawie starych zdjęć związanych z koszarami i obecnością wojska w Górze Kalwarii. W pokojach i częściach wspólnych zachowano surową cegłę. Hotel oferuje salę konferencyjną na 150 osób z możliwością podziału na trzy mniejsze: Kapralską, Kapitańską i Generalską oraz restaurację Kantyna. Część pokoi wyposażona jest we wnęki kuchenne. Grupa Arche wyremontowała dwa budynki pokoszarowe wydzierżawione od powiatu piaseczyńskiego, w drugim ulokowano rodziny repatriantów z Kazachstanu. Inwestycja trwała dwa lata.

Jeszcze w tym roku Grupa Arche planuje otworzyć w Warszawie hotele w al. Krakowskiej z ok. 350 pokojami oraz przy ul. Poloneza na Ursynowie ze 150 pokojami. Trwa też inwestycja w hotel przy ul. Geologicznej z 78 pokojami. Z innych miast, na ten rok zapowiadane jest otwarcie hotelu w Lublinie, a następnych latach: w Pile, Łodzi i Wrocławiu, a także hoteli w obiektach historycznych: w byłym szpitalu dziecięcym we Wrocławiu na Karłowicach, w poszpitalnym kompleksie Dwór Uphagena w Gdańsku oraz w Cukrowni Żnin. W ub.r. otwarty został Arche Hotel w Częstochowie i Folwark Łochów. Łącznie w Grupie Arche działa 10 hoteli i obiektów hotelowych z ponad 1,1 tys. pokoi. •


Komentarze: 4 dla “Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria”

  1. To jest jakaś kompletna bzdura. Hotel w takiej lokalizacji?

    • Dzień dobry, wg mnie to bardzo dobra lokalizacja, tym bardziej, że okolica bardzo potrzebuje nie tylko nowych inwestycji, ale także zaplecza hotelowego. Bliskość Warszawy też jest na plus, Klienci są wszędzie a hotel prezentuje się bardzo ciekawie. Loftowy styl na pewno spodoba się wielu Gościom:-)

  2. Hotel jest OK, przyda się ale jego sąsiedztwo już nie. Umieszczenie obok hotelu i w centrum miasta imigrantów, zwłaszcza wschodnich to jakiś poroniony pomysł, już dawno mieszkańcy Góry się temu sprzeciwiali. Wiem, bo jestem mieszkańcem gminy Góra Kalwaria i też mi się to nie podoba.

  3. panna pendolina

    Ale to są przecież Polacy! Których dziadków wywiózł z Polski do Kazachstanu Stalin za to, że byli Polakami. To repatrianci, którzy chcą się integrować w kraju przodków, a nie islamscy imigranci. Ludzie z Góry Kalwaria, co z Wami?!

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA