Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria

Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria


W Górze Kalwarii koło Warszawy otwarto 3-gwiazdkowy hotel Koszary z 82 pokojami w XIX-wiecznym budynku po byłym garnizonie. Obiekt utrzymany jest w loftowym stylu z zachowaniem oryginalnych elementów budynku.

Do historii miejsca nawiązują fototapety na korytarzach wykonane na podstawie starych zdjęć związanych z koszarami i obecnością wojska w Górze Kalwarii. W pokojach i częściach wspólnych zachowano surową cegłę. Hotel oferuje salę konferencyjną na 150 osób z możliwością podziału na trzy mniejsze: Kapralską, Kapitańską i Generalską oraz restaurację Kantyna. Część pokoi wyposażona jest we wnęki kuchenne. Grupa Arche wyremontowała dwa budynki pokoszarowe wydzierżawione od powiatu piaseczyńskiego, w drugim ulokowano rodziny repatriantów z Kazachstanu. Inwestycja trwała dwa lata.

Jeszcze w tym roku Grupa Arche planuje otworzyć w Warszawie hotele w al. Krakowskiej z ok. 350 pokojami oraz przy ul. Poloneza na Ursynowie ze 150 pokojami. Trwa też inwestycja w hotel przy ul. Geologicznej z 78 pokojami. Z innych miast, na ten rok zapowiadane jest otwarcie hotelu w Lublinie, a następnych latach: w Pile, Łodzi i Wrocławiu, a także hoteli w obiektach historycznych: w byłym szpitalu dziecięcym we Wrocławiu na Karłowicach, w poszpitalnym kompleksie Dwór Uphagena w Gdańsku oraz w Cukrowni Żnin. W ub.r. otwarty został Arche Hotel w Częstochowie i Folwark Łochów. Łącznie w Grupie Arche działa 10 hoteli i obiektów hotelowych z ponad 1,1 tys. pokoi. •


Komentarze: 4 dla “Grupa Arche otworzyła Koszary Góra Kalwaria”

 1. To jest jakaś kompletna bzdura. Hotel w takiej lokalizacji?

  • Dzień dobry, wg mnie to bardzo dobra lokalizacja, tym bardziej, że okolica bardzo potrzebuje nie tylko nowych inwestycji, ale także zaplecza hotelowego. Bliskość Warszawy też jest na plus, Klienci są wszędzie a hotel prezentuje się bardzo ciekawie. Loftowy styl na pewno spodoba się wielu Gościom:-)

 2. Hotel jest OK, przyda się ale jego sąsiedztwo już nie. Umieszczenie obok hotelu i w centrum miasta imigrantów, zwłaszcza wschodnich to jakiś poroniony pomysł, już dawno mieszkańcy Góry się temu sprzeciwiali. Wiem, bo jestem mieszkańcem gminy Góra Kalwaria i też mi się to nie podoba.

 3. panna pendolina

  Ale to są przecież Polacy! Których dziadków wywiózł z Polski do Kazachstanu Stalin za to, że byli Polakami. To repatrianci, którzy chcą się integrować w kraju przodków, a nie islamscy imigranci. Ludzie z Góry Kalwaria, co z Wami?!

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

  Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA