Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor

Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor


Hotel Farmona Business & Spa w Krakowie znalazł się w Galerii Sław 2018 portalu TripAdvisor. Nagroda ta przyznawana jest hotelom, które przez pięć lat z rzędu otrzymywały Certyfikat Jakości portalu TripAdvisor.

Certyfikat of Excellence to wyróżnienie przyznawane obiektom mogącym się pochwalić największą ilością pozytywnych recenzji publikowanych przez gości hotelu. Farmona Business & Spa uzyskiwałała to od roku 2014 do 2018. W Galerii Sław Tripadvisor 2018 znalazło się ok 2 proc. obiektów na świecie. – Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w Galerii Sław portalu Tripadvisor. Trudno o lepszy wyraz uznania niż pochwała od naszych gości. Certyfkat jakości przyznawany przez stronę TripAdvisor na podstawie recenzji zamieszczanych przez klientów jest wspaniałym wyrazem poparcia dla działań firmy oraz naszego ciągłego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości usług – mówi Artur Wolny, manager sprzedaży i marketingu Hotelu Farmona Business & Spa. Położony w parku hotel Farmona Business & Spa dysponuje 30 pokojami, salą konferencyjną, restauracji Magnifica, gdzie znaleźć można dania kuchni Slow Food i Fusion oraz orientalnym SPA, z terapeutami z Bali.


1 Komentarz dla “Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor”

  1. Abracadabravideoatlanta

    Thanks for the comments Dave.abracadabra video atlanta

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA