Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor

Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor


Hotel Farmona Business & Spa w Krakowie znalazł się w Galerii Sław 2018 portalu TripAdvisor. Nagroda ta przyznawana jest hotelom, które przez pięć lat z rzędu otrzymywały Certyfikat Jakości portalu TripAdvisor.

Certyfikat of Excellence to wyróżnienie przyznawane obiektom mogącym się pochwalić największą ilością pozytywnych recenzji publikowanych przez gości hotelu. Farmona Business & Spa uzyskiwałała to od roku 2014 do 2018. W Galerii Sław Tripadvisor 2018 znalazło się ok 2 proc. obiektów na świecie. – Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w Galerii Sław portalu Tripadvisor. Trudno o lepszy wyraz uznania niż pochwała od naszych gości. Certyfkat jakości przyznawany przez stronę TripAdvisor na podstawie recenzji zamieszczanych przez klientów jest wspaniałym wyrazem poparcia dla działań firmy oraz naszego ciągłego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości usług – mówi Artur Wolny, manager sprzedaży i marketingu Hotelu Farmona Business & Spa. Położony w parku hotel Farmona Business & Spa dysponuje 30 pokojami, salą konferencyjną, restauracji Magnifica, gdzie znaleźć można dania kuchni Slow Food i Fusion oraz orientalnym SPA, z terapeutami z Bali.


1 Komentarz dla “Krakowski hotel Farmona w Hall of Fame portalu TripAdvisor”

  1. Abracadabravideoatlanta

    Thanks for the comments Dave.abracadabra video atlanta

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA