Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Z Hiltona do Radissona

Z Hiltona do Radissona


Ziemowit Majewski, ostatnio zarządzający kompleksem hotelowym DoubleTree by Hilton i Hampton by Hilton Kraków, z początkiem sierpnia obejmie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w Sopocie hotelu Radisson Blu, którego otwarcie planowane jest w przyszłym roku - ustalił "Hotelarz".

Ziemowit Majewski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie i gastronomii. Przez ostatnie dwa lata kierował krakowskim 393-pokojowym kommplesem Hiltona, a wcześniej cztery lata pracował jako członek zarządu i dyrektor generalny kompleksu hotelowo-usługowo-handlowego City Park Poznań, składającego się z 5-gwiazdkowego hotelu z 88 pokojami, 143 apartamentów mieszkalnych, galerii handlowej, biur i restauracji.

W latach 2007-12 pracował w dziale F&B warszawskiego hotelu InterContinental, gdzie jako jego manager stworzył projekt oraz przeprowadził otwarcie nowej restauracji Platter by Karol Okrasa. Wcześniej zarządzał siecią restauracji Kredens w Warszawie i był dyrektorem gastronomii restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Jest absolwentem Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego i Nauk Politycznych na Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

Sopocki Radisson Blu z 230 pokojami powstaje naprzeciwko hotelu Marriott Resort Sopot. Inwestorem obiektu jest trójmiejski deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa. Hotel zaoferuje ponad 900 mkw. powierzchni konferencyjnej, 900 mkw. powierzchni SPA i wellness z basenem, całodobową restaurację, lobby bar i parking. Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię BK Architekci. Do Grupy Inwestycyjnej Hossa należy m.in. 100-pokojowy Smart Hotel Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu i 27-pokojowy Longstay Aparthotel w Gdyni. Inwestora w procesie przygotowania projektu i pozyskania marki Radisson Blu wspierała spółka Hotel Professionals Aleksa Kloszewskiego.

1 Komentarz dla “Z Hiltona do Radissona”

  1. Onlinepharmacycanada

    Thanks! And thanks for sharing your great posts every week!online pharmacy canada

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA