Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » INWESTYCJE, Najnowsze Informacje (2) » W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn


W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – Gołębiewski z ok. 900 pokojami.


Gmina Rewal dwa lata temu sprzedała ponaddwuhektarową działkę w Pobierowie za 14,1 mln zł spółce As-Invest z Poz­nania, związanej z grupą belgijskich inwestorów. Spółka od początku informowała o planach wybudowania tam kompleksu hotelowo-apartamentowego z centrum konferencyjnym, aquaparkiem, strefą SPA & wellness i specjalistyczną kliniką medyczną, deklarując, że „prowadzone są rozmowy z międzynarodową siecią hotelarską, choć ostatecznie kwestia operatora hotelowego nie została jeszcze przesądzona”. Jak wynika z informacji „Hotelarza”, ostatecznie podpisano umowę z siecią Hilton na hotel pod marką Hilton Garden Inn ze 150 pokojami. Deweloper liczy na turystów z Polski, jak również zamierza przygotować specjalną ofertę ukierunkowaną na gości z Niemiec, Belgii i krajów skandynawskich. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu powstać mają apartamenty pod wynajem sprzedawane w systemie condo. Prace przy budowie hotelu na razie nie ruszyły. Natomiast trwają przy budowie hotelu Gołębiewski, który zbliża się do ukończenia etapu surowego otwartego. Zakończenie prac planowane jest na przełom lat 2020/21. Tadeusz Gołębiewski kupił 30-hektarową działkę w Pobierowie za 50,5 mln zł dwa lata temu.

Komentarze: 2 dla “W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn”

  1. A kiedy ruszy inwestycja?

  2. Kwiatkowski

    Baju, baju będę w raju

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA