Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 12/2018, AKTUALNOŚCI » W Rzeszowie otwarto Best Western Premier

W Rzeszowie otwarto Best Western Premier

Do portfolio sieci Best Western dołączył hotel Principe w centrum Rzeszowa. To drugi w Rzeszowie hotel działający w sieci Best Western i pierwszy na Podkarpaciu pod marką Best Western Premier.Do dyspozycji gości Best Western Premier Principe oddano 27 pokoi w standardzie DeLux (wszystkie zostały wyposażone m.in. w 49-calowe telewizory z dostępem do oferty Netflixa), zaplecze konferencyjne o powierzchni 200 m kw. z możliwością wydzielenia trzech oddzielnych sal, restaurację Capella, saunę, możliwość masaży i bibliotekę. Na terenie hotelu wszyscy goście mają dostęp do bezpłatnej aplikacji PressReader oferującej ponad 7 tys. tytułów prasowych z całego świata. – Best Western Premier Principe wyróżnia się na mapie Rzeszowa nie tylko świetną lokalizacją i stylowymi wnętrzami, ale także bogatą ofertą dodatkowych funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że dołączenie do renomowanej sieci, jaką jest Best Western Hotels & Resorts, korzystnie wpłynie na atrakcyjność naszej oferty, także wśród gości odwiedzających Rzeszów zawodowo – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem. Best Western Premier Principe to drugi obiekt firmy Niza Travel działający w strukturach sieci Best Western, po otwartym w 2010 r. w Rzeszowie Best Western Plus Ferdynand. – Bardzo cieszy nas dynamiczny rozwój sieci w segmencie marek premium. Nowo otwarty obiekt w Rzeszowie, który dołączył do już istniejących Best Western Premier w Krakowie i Wrocławiu, pokazuje zainteresowanie inwestorów ofertą kategorii upscale gwarantującą najwyższy standard wystroju wnętrz i obsługi – deklaruje Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję. •

Komentarze: 2 dla “W Rzeszowie otwarto Best Western Premier”

  1. WujekStaszek

    „Jesteśmy przekonani, że dołączenie do renomowanej sieci, jaką jest Best Western Hotels & Resorts, korzystnie wpłynie na atrakcyjność naszej oferty, także wśród gości odwiedzających Rzeszów zawodowo – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem.” Po czym 2 miesiące później wróbelki zaczynają ćwierkać, że oba hotele firmy Niza Travel staną się niezależne w połowie 2019 roku, bo im coś nie pasi. i tym samym Best Western zniknie z Rzeszowa.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA