Hotel w Trzech Siostrach…

W gdańskich kamieniczkach powstanie kameralny, czterogwiazdkowy hotel
Spółka deweloperska Von der Heyden Group zwyciężyła w przetargu, zorganizowanym przez Millennium Bank, i nabyła nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Starego Miasta w Gdańsku, u zbiegu ulic Długi Targ i Mieszczańskiej. Nieruchomość tworzą trzy przylegające do siebie kamienice z różnymi, dobrze zachowanymi zabytkowymi fasadami.

Budynek jest jednym z najbardziej atrakcyjnych w tej wyjątkowej, turystycznej części Gdańska. Inwestor przeznaczył obiekt na kameralny, czterogwiazdkowy hotel o powierzchni 2,5 tys. mkw.

Goście będą mieli do dyspozycji
44 przestronne, dobrze zaprojektowane i gustownie wykończone pokoje oraz apartamenty, stylową restaurację na 45 osób, salę bankietową o powierzchni 350 mkw. oraz nowocześnie urządzoną część fitness. Nowy właściciel, za kwotę 7,5 mln euro, rozpocznie jesienią 2006 r., pod okiem konserwatora zabytków, generalną renowację zabytkowych kamieniczek. Potrwa ona do zimy 2007 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *