HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku 2024

Podczas Forum HIT – Hotel Investment Trends w hotelu Renaissance Airport odbyła się gala, na której ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku 2024. Była to już szósta edycja tej najbardziej prestiżowej nagrody w polskiej branży inwestycji hotelarskich.

Ideą konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku jest wyróżnianie najlepszych, czyli mających największy wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiego hotelarstwa inwestycji, inwestorów i firm pracujących dla branży hotelarskiej. Dlatego poza tytułami dla Inwestycji i Inwestora Roku, nagradzane są też najlepsze biura architektoniczne i pracownie projektowania wnętrz, które dotychczas nie były honorowane w branżowych konkursach hotelarskich, a to od ich profesjonalizmu w dużej mierze zależy powodzenie inwestycji hotelarskiej. Zwycięzcy wyłaniani są w głosowaniu 30-osobowej kapituły, składającej się z najlepszych profesjonalistów w branży hotelarskiej: doradców hotelarskich, project managerów inwestycji hotelarskich, przedstawicieli organizacji branżowych, szefów polskich sieci, operatorów i grup hotelowych, dyrektorów ds. rozwoju sieci międzynarodowych, architektów i projektantów. Swojego zwycięzcę w kategorii Inwestycja Roku wybierają też czytelnicy „Hotelarza”, głosując na stronie www.e-hotelarz.pl. W tym roku oddali oni ponad 4 tys. głosów. Kapituła i czytelnicy wybierali inwestycje wśród obiektów otwartych między 1 kwietnia 2023 r. a 30 marca 2024 r.

INWESTYCJA ROKU STRADOM HOUSE, AUTOGRAPH COLLECTION, KRAKÓW

Stradom House ze 125 pokojami i apartamentami w budynku, którego historia sięga XIV wieku, mieszczącym się między Wawelem a Kazimierzem, odwołuje się do krakowskiego dziedzictwa, oferując bogactwo unikatowych detali. Został otwarty po trwającym siedem lat generalnym remoncie, który przywrócił go do stanu świetności i wydobył urok historycznych detali, m.in. odkrytych dawnych fresków i licznych zabytkowych elementów. Przestrzenie wspólne i pokoje nawiązują do krakowskiej historii, a zwłaszcza do czasów modernizmu z początku XX wieku, z największym

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *