AH: Efektywne zarządzanie hotelem niezależnym (27.06.2024)   AKADEMIA HOTELARZA

Już 27 czerwca zapraszamy do warszawskiego hotelu Courtyard na kolejne, profesjonalne szkolenie dla właścicieli i managementu obiektów hotelowych z cyklu Akademii Hotelarza. Tym razem tematem seminarium prowadzonego przez Marcina Gałązkę, dyrektora 206-pokojowego hotelu Sound Garden, będzie "Efektywne zarządzanie hotelem niezależnym" i szukanie przewag nad sieciową konkurencją.

Warszawski hotel Sound Garden doskonale radzi sobie na stołecznym rynku, otoczony obiektami działającymi pod międzynarodowymi markami. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poznać rozwiązania i sprawdzone metody stosowane przez Marcina Gałązkę, który z sukcesem zarządza tym obiektem.

W hotelach sieciowych wiele procesów jest zestandaryzowanych. Zarządzanie obiektem niezależnym to prawdziwe wyzwania, gdzie z większością problemów kadra menadżerska musi radzić sobie sama na podstawie swojego doświadczenia i kompetencji. Podpowiemy Ci jak skutecznie konkurować z sieciową konkurencją.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>


Nasz ekspert skoncentruje się na tym jak zyskać przewagę na konkurencyjnym rynku w otoczeniu hoteli sieciowych, jak nie ulec presji kosztowej, czyli jak zatrzymać najlepszych pracowników, a także o outsourcingu personelu w hotelu – komu i kiedy się opłaca?


Ekspertem podczas tego specjalistycznego szkolenia dla właścicieli i managerów hoteli i obiektów hotelowych, będzie Marcin Gałązka, dyrektor generalny hotelu Sound Garden Hotel Warszaw Airport oraz współzałożyciel i Prezes Polskiej Sekcji Stowarzyszenia A.I.C.R. Polska. Związany z hotelarstwem od ponad 25 lat z czego 8 poza granicami Polski. Zdobywał doświadczenie przez 13 lat w sieci Marriott w takich markach jak Ritz Carlton, Renaissance, Marriott, Marriott Resorts & Country Club i Courtyard by Marriott oraz 4 lata w sieci Louvre Hotels Group. Organizator od 2016 roku konkursu na najlepszego recepcjonistę w Polsce hoteli luksusowych. Laureat nagrody „Hotelarz Roku 2016” w kategorii „Hotelarz do 35 roku życia”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Wiola Wiater
22 333 88 10, 509 416 935
w.wiater@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *