Magdalena Kamecka z Moxy Warsaw Praga z tytułem Moxy Hotels Seller Of The Year 2023   PERSONALIA

Sieć Marriott International ogłosiła globalnych laureatów nagród Moxy Hotels 2023 Performance Awards. Główną nagrodę w kategorii Sprzedawca Roku  otrzymała Magdalena Kamecka z Moxy Warsaw Praga. Marriott docenił jej wyniki sprzedażowe, osiągniecia, pasję i zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz rozwoju marki Moxy należącej do Marriott International.

Magdalena Kamecka

– To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale też motywacja do dalszej pracy, która jest moją prawdziwą pasją. Hotel Moxy Warsaw Praga to miejsce ciekawe, przyjazne, pełne pasjonatów i zawodowych wyzwań. Cieszę się, że jestem częścią tego zespołu. Dziękuję mojemu pracodawcy, prezesowi Grupy Dobry Hotel, za zaufanie oraz Katalin Vajdzie za nominację – mówi Magdalena Kamecka, manager sprzedaży w Moxy Warsaw Praga. W sierpniu Magdalena Kamecka zostanie zaproszona do Waszyngtonu na uroczystość, podczas której uhonorowani zostaną tegoroczni laureaci Moxy Hotels 2023 Performance Awards.

Magdalena Kamecka przez 10 lat pracowała w hotelu Bristol, a Luxury Collection w Warszawie sieci Marriott, gdzie zajmowała managerskie stanowiska sprzedażowe. Od 2021 jest sales & marketing managerem w Moxy Warsaw Praga.

Katalin Vajda i Magdalena Kamecka

– Magda jest niezwykle kreatywna, komunikatywna, zaangażowana, profesjonalna, przyjazna i pracowita. Szuka rozwiązań, a nie problemów. Potrafi motywować i angażować innych – opisuje Katalin Vajda, dyrektor operacyjna regionu centrum w Grupie Dobry Hotel, do niedawna kapitan Moxy Warsaw Praga. – Pracuje z ogromną pasją, jest lojalna wobec firmy, zorientowana na cel, maksymalizuje konwersję biznesu zgodnie z celami budżetowymi hotelu i co ważne – jest bardzo dumna z produktu i oferty, które sprzedaje. Ma także stałe i bardzo dobre relacje z klientami biznesowymi hotelu, którym poświęca wiele uwagi, by spełnić ich oczekiwania. Jestem przekonana, że właśnie te argumenty, cechy i dokładnie udokumentowane w nominacji wyniki sprzedażowe zdecydowały o przyznaniu Magdzie tej nagrody

To kolejna globalna nagroda dla zespołu Moxy Warsaw Praga i Polski przyznana przez Marriott International. W 2019 r. Katalin Vajda otrzymała nagrodę Marriott Select Brands Awards i została Kapitanem Roku Moxy Hotels. W 2023 r. Emilia Domańska otrzymała prestiżową nagrodę J. Willard Marriott Award of Excellence, przyznawaną przez sieć.

Zespół Moxy Warsaw Praga i Magdalena Kamecka

Hotel Moxy Warsaw Praga został otwarty w 2019 r. Zarządzany jest przez spółkę Dobry Hotel. Mieści się w zrewitalizowanym kompleksie Centrum Praskie Koneser, powstałym na terenie w XIX-wiecznej gorzelni „Koneser". Cechą charakterystyczną Moxy Warsaw Praga jest duże lobby, w którego centrum znajduje się recepcja połączona z barem, otwartym 24 godziny na dobę. Hotel oferuje 141 pokoi. Jest jednym z trzech warszawskich hoteli zarządzanych przez Dobry Hotel. Obecnie Grupa ma w swoim portfolio 23 obiekty.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *