W Polanicy-Zdroju powstaje Woodland Resort & SPA. W condo   INWESTYCJE

W Polanicy-Zdroju (woj. dolnośląskie) rozpoczęła się budowa kompleksu Woodland Resort & SPA ze 190 pokojami, strefą medical SPA i zapleczem konferencyjnym. Otwarcie planowane jest pod koniec 2026 r. Inwestorem jest polsko-ukraiński deweloper Space Form.

Na działce o powierzchni 1,7 hektara powstanie sześć budynków. Kompleks zaoferuje apartamenty inwestycyjne od 17 do 53 m kw. sprzedawane w systemie condo z deklarowaną stopą zwrotu 8 proc. rocznie, a także m.in. restaurację z tarasami widokowymi, strefę zewnętrznych basenów letnich z jacuzzi i zjeżdżalniami, strefę basenów wewnętrznych z saunami, strefę zabaw dla dzieci oraz strefę ciszy i spokoju.

Space Form zrealizował dotychczas inwestycje mieszkaniowe i komercyjne m.in. w Kijowie, Lwowie, Użgorodzie, Bukowelu i Truskawcu. Ze względu na sytuację na Ukrainie inwestor koncentruje obecną działalność na rynku polskim i niemieckim, gdzie przygotowuje kolejne projekty.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *