Sylwia  Korzeniewska z tytułem Diamond General Manager of the Year od sieci Marriott   PERSONALIA

Sylwia Korzeniewska, dyrektor należącego do PHH hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport zdobyła tytuł Diamond General Manager of the Year, a sam hotel nagrodę Diamond Circle Award 2023 od sieci Marriott International.

Tylko ośmiu dyrektorów spośród 1,2 tys. hoteli Courtyard globalnie i jedynie dwóch w Europie zostało wyróżnionych tytułem Diamond General Manager. Sylwię Korzeniewską nominowali pracownicy warszawskiego Courtyarda. – Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały zespół warszawskiego hotelu Courtyard, dzięki któremu znalazłam się w miejscu, w którym jestem. Dziękuję im za codzienne zaangażowanie i pracę na rzecz naszych gości  – mówi Sylwia Korzeniewska.

Jednocześnie prowadzony przez nią hotel drugi rok z rzędu otrzymał nagrodę Diamond Circle Award za utrzymywanie wysokich standardów, świetne opinie gości oraz za wyjątkowe wyniki finansowe, znajdując się tym samym w gronie 24 najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie. –  Fantastycznie, że bardzo dobre wyniki hotelu w kwestiach finansowych i satysfakcji gości zostają dodatkowo potwierdzone przez prestiżowe nagrody przyznawane przez największą sieć hoteli na świecie, do której Courtyard należy. To wielka zasługa wspaniałej liderki, jaką jest Sylwia Korzeniewska – przyznaje Artur Derela, Dyrektor Operacyjny Grupy PHH, odpowiadający za region centralny.

Sylwia Korzeniewska dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport została w lutym 2022 r.. Ma 22-letnie doświadczenie w branży. Z hotelem związana jest od 16 lat; w latach 2018-2022 pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie, posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 760 m kw. Plasuje się w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *