Dużo zmian kadrowych w Louvre Hotels Group   PERSONALIA

Pierwsze półrocze 2024 roku przyniosło wiele zmian kadrowych w Louvre Hotels Group w Polsce, zarówno na poziomie centralnym, jak i w poszczególnych hotelach. Ważne zmiany następują w dziale sprzedaży grupy. Powołano też dyrekcję mającego wkrótce powitać pierwszych gości hotelu Campanile Warszawa Północ oraz nową kadrę zarządzającą Campanile Poznań.

W lutym na stanowisko Sales Manager Poland awansowała Magdalena Machalska, związana z hotelarstwem od ponad 20 lat, a z Louvre Hotels Group od 2016 r., gdy zaczynała w trzymarkowym kompleksie LHG w Warszawie. – Zmiana bardzo mnie cieszy. Wiem, że pozwoli na wzmocnienie relacji z klientami, a są one dla mnie kluczowe. Czerpię z nich pozytywną energię i siłę do dalszych działań i rozwoju. Nowe stanowisko pozwoli mi rozszerzyć współpracę z lokalnymi klientami o hotele sieci Louvre Hotels Group poza granicami Polski – skomentowała Magdalena Machalska.

Magdalena Machalska

Z kolei na stanowisko Sales Managera dla hoteli Campanile w Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Lublinie awansowała Nadia Rojewska, związana z Louvre Hotels Group od 2017 r.

Nadia Rojewska

Lena Schmidt, związana z siecią od 18 lat, objęła stanowisko EMMA Roll-out Coordinator, odpowiedzialnej za kluczowy obszar związany z przygotowaniem i wdrożeniem nowego systemu hotelowego EMMA. Będzie współpracowała bezpośrednio z centralą grupy i hotelami w poszczególnych krajach, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie operacyjne oraz umiejętności szkoleniowe przy realizowaniu tej ważnej dla Louvre Hotels Group misji.

Lena Schmidt

Stanowisko General Managera nowego hotelu Campanile Warszawa Północ powierzono Agnieszce Adamczuk (o czym więcej pisaliśmy TUTAJ), która zarządzała wcześniej m.in. hotelami Campanile i Première Classe we Wrocławiu oraz piastowała stanowisko zastępczyni General Managera kompleksu warszawskiego Louvre Hotels Group. Ostatnie dwa lata spędziła, realizując swoje marzenia o domu nad morzem i studiowaniu psychologii, a także wspierając profesjonalną wiedzą lokalnych hotelarzy. – Nie była to łatwa decyzja, jednak współpracy z tak energetycznym inwestorem i wizjonerem pod flagą matczynej sieci nie mogłam sobie odmówić – mówi Agnieszka Adamczuk.

Agnieszka Adamczuk

Jej zastępcą w hotelu Campanile Warszawa Północ został Mateusz Walaszek, związany z siecią od 2014 r.

Mateusz Walaszek

Nową dyrekcję ma również hotel Campanile Poznań. Anna Chandze została nową p.o. General Manager.– Mam przyjemność pracować w branży hotelarskiej od 2017 r. W Campanile Poznań zaczynałam jako recepcjonistka i z czasem awansowałam na stanowiska kierownicze. Na obecnym stanowisku zdobyte doświadczenie pozwala mi w pełni rozumieć strukturę organizacyjną hotelu – skomentowała.

Anna Chandze

Na jej zastępczynią awansowała Weronika Michalak.

Weronika Michalak

Zmiany kadrowe nie ominęły również kompleksu warszawskiego Louvre Hotels Group, gdzie na stanowisko Room Division Manager awansowała Urszula Siliwoniuk, dotychczasowa kierowniczka recepcji hotelu Golden Tulip Warsaw Centre. – Praca w Louvre Hotels Group daje mi duże możliwości uczenia się, poznawania międzynarodowego środowiska w standardach hoteli sieciowych, a kompleks trzech obiektów jest czymś wyjątkowym w skali Europy, co jeszcze bardziej motywuje mnie do rozwoju – powiedziała Urszula Siliwoniuk.

Urszula Siliwoniuk

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *