Sieć Gołębiewski Holding zorganizowała KonfeRejs 2024 dla branży MICE w Mikołajkach


W Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach w weekend 14-16 czerwca odbyło się wydarzenie dla branży MICE - KonfeRejs 2024.
Dwudniowy event, w którym wzięło udział ponad 300 uczestników odbywał się pod hasłem „Nabieramy wiatru w żagle!”, a jego rangę podkreślił patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Podczas spotkania nad jeziorem Tałtyklienci Hotelu Gołębiewski oraz przedstawiciele branży MICE mogli lepiej poznać ofertę sieci, a także walory miejsca ważnego tak dla polskiego rynku turystycznego, jak i dla Warmii i Mazur, co potwierdził podczas jednego z wydarzeń towarzyszących burmistrz Mikołajek, Piotr Jakubowski: – Moment powstania Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach w 1991 roku był punktem zwrotnym dla całego regionu.

Frekwencja organizowanego przez Holding Gołębiewski po raz pierwszy wydarzenia dedykowanego przedstawicielom biznesu , jak informuje firma, „przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad 300 osób skorzystało z atrakcji jakie przygotowaliśmy na tę okoliczność. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszym doświadczonym zespołem, nasi goście mieli możliwość lepszego zrozumienia oferty sieci Hoteli Gołębiewski, spróbowania przepysznych dań serwowanych przez najlepszych kucharzy, poznania nowych możliwości jakie dają nasze hotele i przekonania się, jak dużą gotowość do podejmowania nowych wyzwań i osiągania coraz to wyższych celów mają w sobie ich obecni właściciele”.

– To spektakularne branżowe wydarzenie było dla nas nie tylko symbolicznym krokiem w kierunku zmian, ale także sprawdzianem firmowej pracy zespołowej. W organizację eventu dla naszych najstarszych klientów, jak i tych zupełnie nowych, zaangażowały się wszystkie nasze hotele i dzięki temu mogliśmy się przekonać, że jesteśmy jedną zgraną drużyną, która potrafi stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Bo nasza sieć to nasza siła – powiedziała Marta Masłowska, dyrektor sprzedaży i konferencji Gołębiewski Holding.

W czerwcowy weekend w Mikołajkach sieć przygotowała bogatą ofertę atrakcji, merytorycznych i rozrywkowych. Wykład motywacyjny Tomasza Kammela dotyczący różnic międzypokoleniowych miał podpowiedzieć uczestnikom jak rozwiązywać problemy komunikacyjne wynikające z różnicy wieku oraz jak wspierać pasje i motywację osób na różnym etapie życia, a debata prowadzona przez podróżnika Roberta Szulca odpowiedzieć na pytania m.in. gdzie i jak szukać inspirujących miejsc idealnych na potrzeby eventów. Eksperci rozmawiali także o aktualnych wyzwaniach eventowców, o zmianie ich oczekiwań na przestrzeni ostatnich lat, a także poruszyli kwestie polityki ESG w kontekście branży turystycznej. Mistrz szachowy, Michał Kanarkiewicz, podpowiadał jak zadbać o własną energię i dobrostan, aby móc później efektywnie motywować zespół.

Rozrywkowa część spotkania obfitowała w rejsy, zabawy integracyjne i imprezy taneczne, m.in. przy muzyce grupy Dance and Exclusive Concept, która jest rozpoznawalna na europejskich scenach klubowych. Atrakcją wieczoru były też występy aktora Marka Kaliszuka oraz grupy tanecznej VOLT.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *