Arłamów Business Challenge od 30.06. do 2.07. poświęcony integracji pokoleń w zespołach biznesowych

VI edycja Arłamów Business Challenge –  flagowego wydarzenia Hotelu Arłamów dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski w tym roku odbędzie się pod hasłem „Budowanie Mostów:  strategie integracji pokoleń w środowisku biznesowym”.  Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili kolejni wybitni eksperci i goście specjalni.

Celem tegorocznej edycji ABC jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat wyzwań związanych z integracją różnych pokoleń w miejscu pracy oraz przedstawienie praktycznych strategii i narzędzi, które pomogą efektywnie zarządzać zespołami złożonymi z różnych generacji pracowników. Podczas wydarzenia goście będą mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji ekspertów oraz gości specjalnych. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: dr Monika Sońta (doktor nauk społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego, ekspertka komunikacji organizacyjnej i socjolożka technologii), Maja Gojtowska (obserwatorka trendów HR, konsultantka, trenerka), Romeo Grzębowski (Chief Inspiration Officer / Managing Partner Extended Tools Polska), Iwona Wencel (HR Executive, HR Performance Mentor) i Magdalena Jethon (dziennikarka radiowa, redaktor naczelna Radia Nowy Świat). W panelu dyskusyjnym udział wezmą: Monika Wojnowska (SAMSUNG), Małgorzata Michalczyk (Colliers), Agnieszka Majkowska (Pru), Justyna Jankowska (NetWork), Kinga Kozłowska (Delloite), a na zakończenie części merytorycznej przewidziano wystąpienie gości specjalnych: Jerzego Dudka i Ewy Chodakowskiej.

Nie zabraknie bogatego programu atrakcji i wieczornej gali w towarzystwie Tomasza Michniewicza, zespołu Stage Fever, Hirka Wrony i Rafała Maseraka. Korzystając z letniego terminu wydarzenia, w tym roku przygotowano specjalne niespodzianki dla uczestników. W duchu ArłaMOVE poranną rozgrzewkę w plenerze gościom zapewnią Adam Kszczot i Ewa Chodakowska, a sportowe emocje zagwarantuje autorskaolimpiada sportowa. Jedną z atrakcji będzie także włoska kolacja z muzyką na żywo na tarasie Kawiarni Panorama w towarzystwie Vitto Casettiego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *