Trzy hotele PHH przy Okęciu liderami w swoich compsetach   WYNIKI RYNKOWE

Renaissance Warsaw Airport, Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Hampton by Hilton Warsaw Airport od początku roku do 3 lipca miały największy udział w rynku – wynika z danych firmy STR, które potwierdzają, że trzy obiekty PHH zlokalizowane przy Lotnisku Chopina wygrywają w swoim compsecie.

Wskaźnik RGI dla przychodu na dostępny pokój (RevPAR Index) w hotelu Renaissance wynosi 122,5, w Courtyardzie 171,5, a w Hamptonie 170,5. Courtyard w koszyku swoich bezpośrednich konkurentów ma 6 hoteli, Renaissance 9, a Hampton by Hilton Warsaw Airport 4.

– Nie tylko pierwszy kwartał 2024 dowiódł, że te trzy obiekty są liderami w STR. Wyniki Year-To-Date pokazują, że utrzymujemy pierwsze miejsce, a ja serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom hoteli i biura zarządu PHH za niesamowite zaangażowanie bez którego nie byłoby tego sukcesu komentuje Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel i Regionalny Dyrektor Operacyjny w PHH.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *