Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront z nagrodą Platinum Circle Award 2023 sieci Marriott

Coroczny program Marriott Select Brands Awards docenia i celebruje wybitne osiągnięcia obiektów hotelowych, jak i indywidualnych osób w hotelach sieci Marriott International na całym świecie. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront został wyróżniony nagrodą Platinum Circle Award 2023 jako jeden z najlepszych hoteli marki Select Brands na całym świecie pod względem opinii gości

Większość punktów branych pod uwagę dotyczy oceny polecenia hotelu do ponownej wizyty, którą każdy gość może dobrowolnie przesłać za pośrednictwem ankiety po swoim pobycie. Pozostałymi ważnymi wskaźnikami są wyniki corocznego audytu marki, jakość i stan utrzymania hotelu w różnych aspektach oraz wiele innych kluczowych parametrów ocenianych przez spółkę Marriott International. Hotel otrzymuje nagrodę po raz czwarty za miniony rok 2023. Od czasu otwarcia hotelu po pandemii oraz przejęciu go przez firmę Hotel Co 51 Poland  otrzymał już trzy nagrody: Gold Circle Award 2022, Hotel of the Year 2021 oraz Overall Performer Award 2021.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdemu z pracowników, którzy przez poprzedni rok przyczynili się do zdobycia tej nagrody. Nagroda jest przyznawana nielicznym obiektom, dlatego tym samym jest nam niezmiernie miło, że czwarta statuetka będzie widnieć obok poprzednich – mówi Aneta Stępkowska, dyrektor generalna Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. – To ogromny zaszczyt dla nas, że znaleźliśmy się na tej liście. Wierzę, że dalej będziemy mogli kontynuować nasze silne relacje z gośćmi i zapewniać najwyższy poziom usług. Ponowne wyróżnienie to świadectwo ciężkiej pracy i zaangażowania w niegasnącą gościnność. Uznanie naszego obiektu napędza nas i daje wiele satysfakcji, a także radości z wykonywanego zawodu.

Courtyard by Marriott Gdynia to 4-gwiazdkowy hotel otwarty w połowie 2015 roku, położony tuż obok Skweru Kościuszki, gdyńskiej plaży i Bulwaru Nadmorskiego.  Posiada 200 pokoi w tym 128 z widokiem na morze, centrum konferencyjne z dziewięcioma salami o łącznej powierzchni ponad 1 tys. m kw. Największa z nich, z panoramicznym widokiem na morze oraz tarasem widokowym, pomieści ponad 500 osób. Hotel należy do firmy Hotel Co 51 Poland, który jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od 35 lat. Aktualnie Hotel Co 51 jest najemcą i operatorem ponad 40 hoteli w całej Europie. Wszystkie te hotele są częścią portfela inwestycyjnego Vastint.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *