Hampton by Hilton Kraków Airport wyróżniony nagrodą Hilton Award of Excellence

Hotel Hampton by Hilton Kraków Airport został uhonorowany nagrodą Hilton Award of Excellence. Przyznawana jest ona najlepszym 5 proc. hoteli marki Hampton by Hilton w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), które osiągnęły najwyższe standardy jakości obsługi i satysfakcji gości.

Nagroda Hilton Award of Excellence to dowód uznania dla zespołu Hampton by Hilton Kraków Airport, który dokłada starań, aby zapewnić gościom niezapomniane wrażenia z pobytu. Wyróżnienie to potwierdza, że hotel spełnia najwyższe standardy jakości marki Hampton by Hilton, zarówno pod względem obsługi, jak i oferowanych udogodnień.

– Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody Hilton Award of Excellence. To wyróżnienie jest ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej pracy nad zapewnieniem naszym gościom najwyższej jakości usług – mówi Janusz Migacz, dyrektor generalny hotelu.

Otwarty w marcu 2022 r. Hampton by Hilton Kraków Airport zlokalizowany ok. 500 m od terminalu lotniska oferuje 173 pokoje, restaurację, fitness, salę konferencyjną o powierzchni 40 m kw. i parking podziemny.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *