Magdalena Eliasz dyrektor generalną Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw   PERSONALIA

Z początkiem września nową dyrektor generalną warszawskiego Hotelu Bristol zostanie Magdalena Eliasz, ostatnio zarządzająca Sheratonem Grand w Tel Avivie, a wcześniej m.in. Sheratonem w Poznaniu. Zastąpi Aidana Dempsey, który objął stanowisko dyrektora generalnego w hotelu Ritz Carlton, Ras Al Khaimah, Al Wadi Desert w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Magdalena Eliasz jest absolwentką Uniwersytetu w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2006 r. w recepcji hotelu Copthorne w Plymouth. Od 2007 do 2009 r. pracowała jako duty manager i front office manager w hotelach sieci Hilton w Wielkiej Brytanii m.in. Hilton Puckrup Hall Hotel & Golf Club, Tewkesbury. W 2009 r. objęła stanowisko front office manaher Marriott Royal Hotel w Bristolu, a następnie F&B managera w tym hotelu. W 2013 r. awansowała na dyrektor operacyjną Courtyard by Marriott Airport w szkockim Aberdeen, w 2014 r. została dyrektor operacyjną London Marriott Hotel Twickenham, a w 2015 London Marriott Hotel Grosover Square. Brała też udział w otwarciu hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bodrum w Turcji. Od 2017 r. była dyrektor operacyjną Hilton London Heathrow Airport z 400 pokojami. W połowie 2019 r. została dyrektor generalną poznańskiego Sheratona, a w połowie 2023 r. Sheratona Grand w Tel Avivie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *