Pierwsze decyzje w Golden Rankingu

Zakończył się pierwszy etap akcji Golden Ranking, której celem jest wyłonienie setki najlepszych hoteli, restauracji i miejsc magicznych.

Wyselekcjonowanych zostało ponad 500 obiektów hotelarsko-gastronomicznych, które już teraz znajdują się na stronie www. goldenranking.pl . W drugim etapie kandydatury oceni jury. Jury w składzie: Józef Ratajski, wiceprezes Polskiej Izby Turystyki, Elżbieta Wąsowicz - Zaborek, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Ewa Wachowicz, producent programów gastronomicznych i Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika HOTELARZ wybierze spośród kandydatów „Złotą Setkę”. Będą to hotele, restauracje i magiczne miejsca ze szczególnym klimatem, wręcz osobowością. Laureaci Golden Rankingu zostaną uhonorowani Certyfikatem Najwyższej Jakości Usług. Podsumowaniem Rankingu będzie dwujęzyczny, ekskluzywny Album zawierający zdjęcia oraz informację o zamieszczonych obiektach , w języku polskim i angielskim. Jego dystrybucja odbywać się będzie poprzez renomowane sieci kolportażu, biura SPATA w USA i Kanadzie, placówkach POIT na całym świecie oraz spółkę PL2012 na Euro 2012 a także w polskich placówkach dyplomatycznych na całym świecie. Dodatkowo laureaci konkursu zamieszczeni zostaną na stronie internetowej Golden Ranking przez rok, gdzie znajdować się będą informacje o ich wyróżnionych obiektach. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na przełomie roku. Patronat nad całym przedsięwzięciem objęły m.in. Ministerstwo Sportu i Turystyki, POT, PL.2012, PIT, IGHP , PART , MT Polska, Promiss - Ewa Wachowicz i HOTELARZ

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *