Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński – salwy armatnie na otwarcie

21 maja uroczyście otwarto 4-gwiazdkowy hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Wśród ponad 300 gości, znaleźli się politycy, osobistości świata nauki, kontrahenci, przedstawiciele mediów i duchowieństwa.

 Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00 uroczystą mszą świętą celebrowaną przez Arcybiskupa Metropolitę Warmińskiego Wojciecha Ziembę w kaplicy zamkowej. Następnie goście udali się do Sali Dantyszek, gdzie odbywała się część oficjalna otwarcia. Profesor Krystyna Stasiewicz, znawca literatury staropolskiej wygłosiła wykład poświęcony Ignacemu Krasickiemu – patronowi hotelu.

 


Prezes Grupy Anders, do której należy nowy hotel, Andrzej Dowgiałło podziękował wszystkim, dzięki którym udało się zrealizować inwestycję. Następnie goście mieli okazję wysłuchać koncertu Trzech Polskich Tenorów (Dariusza Stachury, Adama Zdunikowskiego i Pawła Skałuby) z towarzyszeniem Zespołu Salonowego. Po koncercie rozpoczął się bankiet, a goście mogli zwiedzać cały obiekt.

 


Ceremonię otwarcia poprowadził Artur Andrus, a wśród gości przechadzali się aktorzy w strojach historycznych. Wieczorem zafundowano przybyłym niespodziankę – inscenizację tańczących fontann pt. „Ogrody Krasickiego” w połączeniu z teatrem tańca i ognia. Z okazji otwarcia oddano trzy wiwaty armatnie.

  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński – salwy armatnie na otwarcie

  1. A jak z pracą dla tego hotelu? Jak płacą? Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i wciąż czekam na telefon. A ten milczy jak zaklęty (praca na recepcji).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *