Nowy portal rekrutacyjny dla hotelarstwa, gastronomii i turystyki HOTELCAREER.PL

Branżowy portal pracy i kariery HOTELCAREER jest obecny na polskim rynku od stycznia 2011 roku. W ciągu tych kilku miesięcy spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno pracodawców, jak i kandydatów. Wiele wiodących hoteli korzysta ze specjalnych ofert na publikację ogłoszeń rekrutacyjnych w celu poszukiwania nowych pracowników. Natomiast kandydaci, oprócz bogatej bazy ofert pracy w branży HoReCa w Polsce i za granicą, mają  do dyspozycji panel Kandydata, który znacznie ułatwia im proces aplikowania. Korzystanie z panelu Kandydata oraz zamieszczanie CV jest bezpłatne.


HOTELCAREER, należący do grupy YOURCAREERGROUP, istnieje już ponad 12 lat i jest największym portalem branżowym w krajach niemieckojęzycznych. Jego działalność była sukcesywnie rozszerzana, by objąć zasięgiem niemal całą Europę – HOTELCAREER.COM i HOTELCAREER.FR  od lat obsługują anglo- i francuskojęzyczne kraje. HOTELCAREER.PL spełnił oczekiwania branży HoReCa na portal pracy w Polsce.


HOTELCAREER.PL dostarcza, oprócz aktualnych ofert pracy i niezliczonych możliwości rozwoju kariery, także branżowe informacje oraz bogatą ofertę usług dodatkowych. Rozbudowana, łatwa w obsłudze wyszukiwarka, automatycznie ustawiany Jobfinder (zapisany kandydat otrzymuje mailem oferty pracy) oraz Baza CV, gdzie kandydat ma możliwość dodania swojego CV do bazy, z której korzystają rekrutujący pracodawcy, a także możliwość stworzenia własnego konta, to tylko niektóre udogodnienia, które wspierają kandydata w poszukiwaniu pracy.


HOTELCAREER.PL  jest korzystną alternatywą dla tradycyjnych ogłoszeń prasowych oraz przede wszystkim dla  portali ogólnobranżowych. Dla nowych Klientów przeznaczony jest specjalny pakiet powitalny – pierwszy miesiąc publikacji dowolnej liczby ogłoszeń gratis, bez zobowiązań do dalszej współpracy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *