Barmani na plaży

Pod koniec lipca na plaży klubu Copacabana, obok sopockiego mola odbyły się drugie w tym roku rozgrywki barmanów w ramach Independent Flair League. W tej edycji IFL na "ringu" spotkało się niemal trzydziestu zawodników z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.


Zwycięzcą został Vladymyr Buryanov z Ukrainy, który zdobył 163 punkty w konkurencji finałowej Exhibition i tym samym pokonał Marka Posłusznego z Bielska-Białej (147 punktów, drink "Sweet Beach") i Marcina "Masakrę" Osypińskiego z Tarnowskich Gór (140 punktów, drink "Summer Breezer"). Nagrodę VIP w wysokości 250 euro, przyznaną przez niezależnych dziennikarzy, otrzymał także przedstawiciel naszych wschodnich sąsiadów.


Zwycięzca każdych rozgrywek IFL otrzymuje nagrodę finansową w wysokości 1000 euro, zdobywca drugiego miejsca - 500 euro, zaś trzeciego - 250 euro.
Independent Flair League to jedyne w Polsce międzynarodowe zawody dla barmanów czynnie pracujących w stylu Flair o charakterze ligowym. Przed barmanami jeszcze wrześniowe zawody w Ciechocinku podczas największej w Polsce imprezy gastronomicznej Polish Prestige Hotels (Flair Prestige) oraz listopadowy finał IFL 2006 w Warszawie. Zwycięzcą IFL 2006 zostanie barman, który podczas wszystkich czterech rozgrywek uzyska największą liczbę punktów.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *