Targi Gastro Trendy

W dniach 12-15 września odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii Gastro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich razem z targami Polagra Food i Polagra Tech.


 

Tegoroczną nowością będzie wydarzenie „Gastronomia na Obcasach Teatr Szkoła Kulinarna” promujące zawód kucharza wśród kobiet. Zaplanowano także m.in. warsztaty w parzeniu kawy oraz warsztaty kanapkowe. Tradycyjnie odbędzie się najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w Polsce – Kulinarny Puchar Polski oraz kolejne edycje Olimpiady Kawy, czyli Mistrzostw Polski Sieci Kawowych i konkursu Primerba Cup. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy produkujące produkty spożywcze oraz maszyny i urządzenia dla gastronomii, a także akcesoria gastronomiczne.

 

 

Nadchodząca edycja Gastro Trendy zapowiada się wyjątkowo także ze względu na fakt, że rok 2011 jest rokiem polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej. Stąd na fali wzrostu zainteresowania Polską, a także polskim rynkiem spożywczym i gastronomicznym organizatorzy spodziewają się, większej niż zwykle, liczby gości z zagranicy − głównie restauratorów oraz przedstawicieli hoteli, kawiarni, pubów i innych lokali gastronomicznych W tym samych miejscu i czasie co Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Gastro odbędą się także Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra- Tech tworząc kompleksową ofertę dla całego sektora


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *