Aneta Jeton-Szotek z tytułem General Manager of the Year od sieci Marriott   PERSONALIA

Aneta Jeton-Szotek, dyrektor generalna AC Hotel by Marriott, w corocznym konkursie Marriott Select Brands Awards zdobyła tytuł General Manager of the Year 2024. To kolejne wyróżnienie dla Anety Jeton-Szotek po tytule Hotelarza Roku 2023 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego w konkursie na Hotelarzy Roku organizowanym przez „Hotelarza”.

Aneta Jeton-Szotek związana jest z AC by Marriott Wrocław od 2016 r., gdy przygotowywany był do otwarcia , najpierw jako dyrektor sprzedaży i marketingu, a od 2018 r. jako dyrektor generalna. Wprowadziła hotel na pozycję lidera wrocławskiego rynku, o czym świadczą m.in. opinie na portalach, jak i sieci Marriott. Wcześniej hotel zdobył 1. miejsce w kategorii Food & Beverage wśród franczyzowych hoteli sieci Marriott w Europie i 2. w generalnej kategorii Marriott Franczyza. W 2023 r. podniosła kategorię hotelu na 5 gwiazdek, dzięki czemu stał się on pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem tej marki na świecie. Jak tłumaczyła, powodem był fakt, że od samego początku hotel postrzegany był przez gości jako 5-gwiazdkowy i na takim poziomie świadczy usługi, znacznie przekraczając minima wymagane nawet na 5 gwiazdek, a że dzięki temu osiąga najwyższą cenę w mieście, to dla części gości, którzy go nie znali, mogło się wydawać to niezrozumiałe, porównując go cenowo z innymi hotelami 4-gwiazdkowymi.



Komentarze zamieszczane przez użytkowników wyrażają ich własne poglądy. Wydawca portalu e-hotelarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze nie stanowią materiału prasowego w rozumieniu ustawy – Prawo prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *