Hilton w styczniu

Nie wcześniej niż na początku przyszłego roku przyjmie gości pierwszy w Polsce hotel Hilton. Przedstawiciele hotelu mówią, że chcą, by zanim podejmą decyzję o ostatecznym terminie otwarcia, wszystkie prace zostały zakończone.
Warszawski pięciogwiazdkowy Hilton będzie dysponował 314 pokojami i apartamentami oraz podziemnym parkingiem na 1,2 tys. samochodów. Spośród warszawskich hoteli będzie się wyróżniał największym, mającym łączną powierzchnię 4 tys. mkw. centrum konferencyjnym, które pomieści 1,8 tys. osób.


Centrum jest zlokalizowane na dwóch niższych piętrach szerokiego podium i obejmuje wysoką na pięć metrów salę konferencyjną bez kolumn o powierzchni 1,4 tys. mkw., 600-metrowe foyer oraz 12 mniejszych sal. Między salami zostaną zainstalowane przesuwane ściany, dzięki czemu ich wielkość będzie mogła być dostosowywana do bieżących potrzeb. Tak duża powierzchnia umożliwia organizowanie nie tylko kongresów, ale również wystaw, targów, koncertów czy pokazów mody.
Na dwóch wyższych piętrach podium o łącznej powierzchni również 4 tys. mkw. otwarte zostanie SPA i fitness club z 25-metrowym basenem, których operatorem jest firma Holmes Place. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *