Nowości firmy Duravit

Deska sedesowa z funkcją mycia SensoWash ma zadziwiająco elegancki design. Do wyboru są trzy funkcje mycia. Pierwsza przeznaczona jest specjalnie do utrzymania higieny intymnej kobiet, druga to funkcja mycia tylnego gwarantująca uczucie świeżości i czystości, natomiast funkcja komfort odpowiedzialna jest za bardzo dokładne mycie. Opcjonalnie, funkcja komfort oferuje także pulsacyjny masaż strumieniem wody. Po myciu następuje funkcja suszenia delikatnym, ciepłym powietrzem o regulowanej temperaturze. Temperaturę wody, ilość wody i położenie dysz można ustawiać indywidualnie i zapisać w pamięci urządzenia. Czy to funkcja komfort czy suszenie ciepłym powietrzem – wszystkimi funkcjami steruje się za pomocą bezprzewodowego, obsługiwanego intuicyjnie pilota. Pilot ma kształt eleganckiego, srebrnego prostopadłościanu, a jego trójwymiarowa konfiguracja umożliwia logiczne grupowanie przycisków funkcyjnych. Dodatkowo podnoszenie i opuszczanie deski sterowane jest elektrycznie, a jej temperatura jest regulowana.  

  Darling New Seria łazienkowa Darling miała swój wielki początek w 1994 r. Nowym, wizualnym motywem przewodnim „Darling New” jest filigranowa krawędź, którą da się zauważyć zarówno przy ceramice, jak również meblach i wannach. Łącznie do dyspozycji jest 25 różnych modeli ceramicznych. Od małych umywalek do mycia rąk, po wiszące miski toaletowe i wiszące bidety. Do programu meblowego należą szafki wysokie, szafki na kółkach, lustra i szafki z lustrem w najróżniejszych wersjach. Seria Darling New to w sumie 52 typy mebli, a więc tym samym najbogatszy program meblowy Duravitu. Również oferta wanien jest bardzo bogata i obejmuje łącznie 12 typów wanien plus obudowy meblowe i akrylowe, jak również nośniki wannowe i zagłówki.   Starck Jednym z najbardziej znanych mebli łazienkowych jest szafka podumywalkowa, którą Philippe Starck zaprojektował już w 1994 r. dla serii łaz [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *