4-gwiazdkowy hotel Bacówka Radawa & SPA w Radawie na Podkarpaciu otworzył nowe skrzydło z, jak deklarują wlaściciele, największą hotelową strefą rozrywki dla dzieci i nastolatków w Polsce o powierzchni 1 tys. m kw. Obejmuje m.in. sale zabaw, gaming room, strefy gier i aktywności, piłkarzyki, bilard, kręgielnię, a dla dorosłych przestrzeń relaksu z barem. Hotel rozbudowuje się też o nowe miejsca noclegowe.

Przestrzeń jest podzielona na różne strefy, dostosowane do wieku i zainteresowań najmłodszych i nastolatków. Cały projekt powstał również przy wsparciu najmłodszych, którzy podpowiadali, jak stworzyć miejsce zgodne z ich oczekiwaniami. – Od początku uważnie słuchamy opinii i sugestii naszych gości. To dzięki nim wiemy, jak tworzyć przestrzenie naprawdę przyjazne rodzinom – mówią właściciele hotelu, Joanna i Paweł Preisner. – Nasze dzieci również pomagały w projektowaniu nowych stref. Ich spojrzenie było dla nas bezcenne. Chcieliśmy, żeby każde dziecko czuło się u nas jak u siebie.


W ostatnich miesiącach metamorfozę przeszło również lobby hotelowe, stając się jeszcze bardziej przyjazne dla rodzin, otwarto też łącznik między nowym skrzydłem a dotychczasowym budynkiem. Na wyższych piętrach nowego skrzydła powstaną przestronne apartamenty przeznaczone dla całych rodzin, które mają być udostępnione na nadchodzące wakacje.


– Nasza strategia jest ściśle związana z potrzebami rodzin, dzięki czemu podróżowanie z dziećmi może być komfortowe, pełne radości i wspólnych chwil. Nasza filozofia opiera się na tym, by Bacówka była miejscem, które stale ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się trendów, ale zawsze pozostając wierną zasadom prorodzinnej turystyki – mówią właściciele obiektu.













Dodaj komentarz