8 marca w hotelu Willa Port w Ostródzie odbyła się piąta edycja konferencji „Kobieta Hotelarz”, organizowanej przez Polskie Hotele Niezależne. Wydarzenie zgromadziło przedstawicielki branży hotelarskiej związane z obiektami należącymi do sieci PHN oraz osoby współpracujące z sektorem hospitality. Program połączył część merytoryczną z elementami integracyjnymi i galowym finałem.

Konferencję otworzyła prezes Polskich Hoteli Niezależnych Elżbieta Lendo. W pierwszej części dnia Agnieszka Martyna-Ross i Dagmara Łuczka poprowadziły sesję poświęconą wizerunkowi i etykiecie biznesowej, koncentrując się na praktycznych aspektach autoprezentacji oraz komunikacji w relacjach zawodowych.
Jednym z głównych punktów programu był występ Urszuli Dudziak. Artystka wygłosiła inspiracyjny „power speech”, którego motywem przewodnim była teza: „My się nie starzejemy, my dorastamy do nowych wyzwań”.
W dalszej części odbył się panel dyskusyjny „Przywództwo bez kompromisów. Kobiety, które trzymają klucze do decyzji”, moderowany przez dziennikarkę Magdalenę Kuszewską. W rozmowie udział wzięły Elżbieta Nitsze, Dorota Niedziółka, Henryka Bochniarz oraz Agnieszka Domagała. Dyskusja dotyczyła stylów zarządzania, roli wartości w biznesie oraz doświadczeń kobiet na stanowiskach decyzyjnych.
Podczas konferencji wręczono również odznaczenia Ministra Turystyki za zasługi dla branży hotelarskiej i turystycznej. Otrzymały je Beata Suwała oraz Renata Górecka.
Popołudniową część programu wypełnił spektakl komediowy „Być kobietą, czyli szaleństwa dojrzałej młodości” z udziałem m.in. Anny Duraj, Agaty Kufirskiej, Joanny Wasążnik, Małgorzaty Rupiewicz, Marii Świątkiewicz i Małgorzaty Borowskiej.
Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja z muzyką na żywo, poprzedzona pokazem mody projektantki Barbary Cały. Na wybiegu wystąpiły przedstawicielki hoteli należących do Polskich Hoteli Niezależnych, m.in. z Grand Lubicz, Salio, Hotelu Beethoven, Hotelu Sadova, Natura Mazur, Hotelu Prezydent czy Olandii.
Polskie Hotele Niezależne od ponad 25 lat zrzeszają prywatne obiekty hotelowe z polskim kapitałem. Organizacja prowadzi działania integrujące środowisko, szkolenia branżowe oraz wspólne projekty marketingowe, w tym system rezerwacyjny i program lojalnościowy Prestige Club. Konferencja „Kobieta Hotelarz” jest jednym z wydarzeń cyklicznych budujących społeczność tej grupy.














Dodaj komentarz