Ruszyła Akademia Inwestycji Hotelarskich

7 listopada w Hotelu Nadmorskim w Gdyni odbyło pierwsze z cyklu szkoleń Akademii Inwestycji Hotelarskich zorganizowane przez miesięcznik „Hotelarz” w ramach Akademii Hotelarza, skierowane do właścicieli, kadry zarządzającej i instytucji zainteresowanych rozwojem obiektów hotelowych lub nowymi inwestycjami


W całodniowym szkoleniu w Hotelu Nadmorskim wzięło udział 30 osób. Reprezentowały one przede wszystkim podmioty, które są na wstępnym etapie inwestowania w rynek hotelowy lub właśnie rozważają sens zaangażowania środków w bazę noclegową.


Nie zabrakło również prywatnych inwestorów oraz przedstawicieli istniejących już obiektów. I chociaż największą reprezentację miało województwo pomorskie, to były też osoby, które na AIH przyjechały z Suwałk czy Kołobrzegu. Największym zainteresowaniem uczestników cieszyły się wykłady dotyczące definiowania hotelowych projektów inwestycyjnych, sposobom finansowania takich projektów za pomocą kredytów lub środków unijnych, pozyskiwaniu partnerów oraz wyborowi odpowiedniej nazwy dla hotelu.


Po zakończeniu zajęć Akademii Inwestycji Hotelarskich ich uczestnicy podkreślali wysoki poziom merytoryczny wykładów, fachowość prowadzących oraz wyraźny i atrakcyjny sposób dzielenia się przez nich swą wiedzą. Oto opinie kilku z nich.


Kornelia Szpilman, kierownik Wioski Żeglarskiej w Rewie:

Dla mnie, osoby początkującej w branży, zajęcia zorganizowane przez Akademię Hotelarza miały podwójne znaczenie. Po pierwsze, pod względem merytorycznym, wnosiły ogromnie dużo nowych informacji, poznałam innowacyjne sposoby prognozowania inwestycji i potencjalnego zysku. A zatem, spora korzyść. Po drugie, były znakomicie zorganizowane, co jest także lekcją na przyszłość.


Agnieszka Ćwirko-Kłoda, Gdańsk:

Mam pewne życiowe plany, dla zrealizowania których niezbędne jest dobre przygotowanie merytoryczne. Nie zawiodłam się. Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane, a wykłady ciekawe.


Krzysztof Nawrot, właściciel firmy EuroN z Gdyni:

Ze szkolenia jestem bardzo zadowolony. Wiedza była przekazywana w sposób zwięzły, niezanudzający nawałem informacji, a otrzymane materiały pozwalają jeszcze raz w spokoju przypomnieć sobie wszystko oraz wybrać to, co interesuje indywidualnego odbiorcę i pogłębić wiedzę.

Bardzo przydatne będą zdobyte adresy i kontakty z konkretnymi (potencjalnymi) partnerami w realizowaniu przedsięwzięcia. Ja chciałem zdobyć więcej informacji na temat ośrodków SPA, ale częściowo mam je już po lekturze „Hotelarza”.

Jestem zainteresowany innymi szkoleniami organizowanymi przez Akademię Hotelarza w przyszłości.Na drugie spotkanie w ramach Akademii Inwestycji Hotelarskich zapraszamy już 28 listopada do Krakowa. Szczegóły na stronie www.e-hotelarz.pl/szkolenia
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *