Sandra Iwińska, ostatnio zarządzająca sprzedażą i marketingiem obiektów Mamaison Hotels & Residences, objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu hotelu Canopy by Hilton Warsaw, który pierwszych gości powitać ma już w lutym przyszłego roku.

Sandra Iwińska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, specjalizując się w sprzedaży, marketingu oraz strategii komercyjnej hoteli premium i lifestyle’owych. Z siecią Mamaison (5-gwiazdkowa Le Regina i Residence Diana w Warszawie) związana była od 2012 r. z dwuletnią przerwą 2020-2022 na otwarcie pierwszego w Polsce hotelu marki NOBU jako commercial director w Nobu Hotel Warsaw. Wcześniej pracowała m.in. w Radisson Blu Centrum Warsaw (obecny Radisson Collection) jako senior sales manager i w Radisson Blu Letterkenny w Irlandii.

Do zespołu Canopy by Hilton Warsaw dołączyła również Agnieszka Grzywna na stanowisko HR Director. Wieloletnie doświadczenie w obszarze human resources zdobywała w sektorze finansowym, m.in. w Banku BPH, BGŻ, BNP Paribas i na GPW w Warszawie, a także w branży hotelarskiej w warszawskich hotelach Marriott, Sheraton Grand, a ostatnio Presidential, gdzie jako dyrektor personalna odpowiadała za wdrażanie i realizację polityki HR, pełniąc rolę partnera biznesowego.










Dodaj komentarz