Goście wybierają Hotel Roku 2012

Ruszył plebiscyt „Hotel Roku 2012”, który ma na celu wyłonienie najlepszych polskich obiektów hotelowych według osób podróżujących. Organizatorem akcji jest portal HRS.pl, ekspert w dziedzinie rezerwacji hoteli na całym świecie.


Przejrzyste zasady, rzetelny wynik

Na podstawie głosów osób podróżujących zostaną wybrane najlepsze hotele w 9 kategoriach: Premiera, Biznes, Najlepszy serwis, Hotel Ekonomiczny, Hotel Luksusowy, Design, Spa, Hotel Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. Obiekt, który otrzyma najwięcej głosów spośród zwycięzców wszystkich kategorii, zostanie głównym zwycięzcą Plebiscytu i uzyska tytuł Hotelu Roku 2012.

Warunkiem otrzymania nominacji była obecność hotelu w bazie HRS oraz zamieszczone na portalu wysokie oceny od dotychczasowych klientów. „Unikalną cechą Plebiscytu jest jego obiektywizm. Wyniki sprzedaży ani jakiekolwiek inne czynniki związane z relacjami biznesowymi między HRS a hotelami nie były brane pod uwagę ani w przypadku nominacji, ani tym bardziej nie będą brane przy wyłanianiu Zwycięzcy.” – podkreśla Łukasz Dąbrowski, Dyrektor Generalny HRS Polska.

Uzyskanie tytułu Hotelu Roku 2012 – w przeciwieństwie do laurów przyznawanych za minione lata - jest dla hotelu nie tylko wyróżnieniem, ale także dobrą rekomendacją dla przyszłych gości.

Swój głos na hotel można oddać na stronie www.hotelroku.com, do której odnośniki znajdą się również na witrynach nominowanych obiektów hotelowych. Głosowanie  potrwa do marca 2012 roku, kiedy odbędzie się ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie dyplomów dla zwycięskich hoteli.

Nagrodą główną dla zwycięskiego hotelu w kategorii „Hotel Roku 2012” będzie prezentacja w magazynach Newsweek i Forbes, które są partnerami plebiscytu.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *