Budowa Golden Tulip Gdańsk Old Town na Wyspie Spichrzów w Gdańsku osiągnęła docelową wysokość, a na obiekcie zawisła wiecha. Otwarcie hotelu z 330 pokojami sprzedawanymi w condo, strefą fitness z sauną, przestrzeniami coworkingowymi i zapleczem konferencyjnym planowane jest w czerwcu 2027 r.

Inwestorem hotelu jest Marvipol Development, generalnym wykonawcą Adamietz S.A., a operatorem będzie spółka Marvipolu – Unique Hotels & Apartments. W ramach zakończonego etapu wykonano wszystkie elementy konstrukcyjne budynku, równolegle trwa montaż stolarki okiennej, a we wnętrzach prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe.
– Osiągnięcie stanu surowego to ważny moment dla całego projektu. Dla nas, jako przyszłego operatora, jest to również etap, na którym coraz intensywniej przygotowujemy się do rozpoczęcia działalności operacyjnej. Równolegle z postępem prac budowlanych rozwijamy rozwiązania, które po otwarciu hotelu przełożą się na wysoką jakość pobytu i sprawną organizację pracy obiektu – mówi Marcin Kuciński, wiceprezes Unique Hotels.











Dodaj komentarz