Portos w Best Western

20 października w Warszawie odbyła się impreza z okazji przyłączenia warszawskiego hotelu Portos do największej sieci hotelowej na świecie – Best Western. Gospodarzami uroczystości byli Andrzej Wójcik, wiceprezes zarządu PUHIT S.A. ds. rozwoju i sprzedaży, oraz Saija Kekkonen, dyrektor zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę. Imprezę poprowadził Andrzej Pieńko, aktor i tancerz z teatru Roma, a gośćmi spotkania byli partnerzy oraz kluczowi klienci hotelu. Atmosferę amerykańskich pubów zapewniły porywające do tańca rytmy saksofonu połączone z muzyką klubową, oraz drinki serwowane w trzech kolorach loga sieci Best Western. Goście mieli okazję spróbować nowego menu hotelowej restauracji, której karta opiera się o fuzję kuchni z całego świata. Goście mogli zaproponować nową nazwę dla restauracji w ramach specjalnego konkursu. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone przez PUHIT do końca listopada. Podczas wieczoru świętowano również dołączenie do sieci Best Western krakowskiego hotelu Monopol, który od 3 października świadczy usługi jako Best Western Kraków Old Town, stając się jednocześnie trzecim hotelem należącym do Grupy Kapitałowej PUHIT S.A. funkcjonującym pod szyldem Best Western.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Portos w Best Western

  1. WOW jestem pod wrażeniem. Jeszcze kilka lat temu byl to zapyziały hotel robotniczy, a teraz trzy gwiazdki pelną gębą.
    Gratulacje z Poznania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *