20 najlepszych miast na świecie pod względem zadowolenia klientów – Warszawa na czele

Urlop zimowy i pobyt w strefie wellness zimą - wiele osób już teraz robi plany na ten okres. Dużą popularnością będzie się cieszył hotel, w którym można spędzić kilka nocy. To, w których miastach hotelarze szczególnie dobrze spełniają oczekiwania gości, pokazuje w swoim aktualnym badaniu całkowitego zadowolenia gości hotelowych hotel.info (www.hotel.info).Hotelarzom z Warszawy w porównaniu międzynarodowym udało się otrzymać od gości dużą liczbę punktów. Polska stolica wyraźnie zwiększyła swoją przewagę w porównaniu z poprzednią oceną (wzrost z 7,62 do 7,90 pkt.). Goście hotelowi byli również bardzo zadowoleni z usług noclegowych w Tokio. Stolica Japonii poprawiła się w rankingu Top 20, przesuwając się z 3. miejsca na 2.

Bangkok, wcześniej jeszcze na miejscu 19., został oceniony przez gości hotelowych na 7,49 pkt., znajdując się teraz w pierwszej połowie tabeli. Klienci dokonujący rezerwacji w serwisie hotel.info okazali się być wyraźnie bardziej zadowoleni również z hotelarzy w Moskwie. Z uwagi na silną konkurencję, wzrost z 6,97 do 7,17 pkt. nie był wystarczający, aby awansować do tego międzynarodowego rankingu. Ponownie wysoko pokonani prezentują się hotelarze z Rzymu (uzyskując 6,89 pkt.), Paryża (6,73 pkt.) oraz Londynu (6,57 pkt.).

Goście, którzy dokonali rezerwacji hotelu za pośrednictwem www.hotel.info, oceniają go po wyjeździe w skali punktowej (od 0 do 10). Do punktacji łącznej wlicza się takie kryteria, jak: jakość pokoju, obsługa, czystość, hałas, stosunek ceny do jakości, a także śniadania/usługi gastronomiczne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.