Noclegowy prestiż według biznesmenów

Warszawski hotel Le Regina został uznany przez polską edycję miesięcznika "Forbes" za najbardziej prestiżowy w Polsce. Wśród 25 hoteli, które znalazły się w rankingu czasopisma, najwięcej, bo aż 9 to obiekty działające w Warszawie. Jak wynika z rankingu, pięć bardzo prestiżowych hoteli funkcjonuje w Krakowie, cztery we Wrocławiu, po dwa w Gdańsku i Sopocie. Pozostałe to hotele z Katowic, Poznania i Zakopanego.
Ranking miesięcznika "Forbes" powstał na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród menedżerów ok. 200 działających w Polsce firm z takich branż, jak m.in. bankowość, telekomunikacja i przemysł. Redakcja poprosiła respondentów o wskazanie najbardziej ich zdaniem prestiżowych hoteli w Polsce, nie ograniczając ich liczby. Spośród hoteli, które otrzymały najwięcej głosów "Forbes" wyłonił 25, które zostały ocenione przez menedżerów w skali od 0 do 100 pkt. Ostateczny ranking powstał na podstawie średniej arytmetycznej tych ocen.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *