W Aviatorze peeling robią rybki

W grudniu w Dąbrowie k. Kielc otwarty został 3-gwiazkowy hotel Aviator Medical Wellness z 22 pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, restaurację i centrum Medical Wellness, w którym oferuje m.in…. rybi peeling.

Pokoje wyposażone są m.in. w bezprzewodowy internet i klimatyzację. Cena za „dwójkę” wynosi 190 zł, w którą wliczone jest śniadanie, internet, parking oraz korzystanie z sali fitness. Centrum Medical Wellness oferuje saunę suchą z koloroterapią, saunę na podczerwień, jacuzzi z aromaterapią, salę fitness wyposażoną w rowery treningowe, bieżnie, atlasy i siłownię, kapsułę SPA, gabinety masażu. Absolutną nowością jest rybi peeling, czyli kosmetyka dłoni i stóp, którą wykonują małe rybki garra rufa, które pochłaniają martwy, zrogowaciały naskórek. Jak opisuje hotel na swojej stronie: „klienci korzystający z rybnego SPA siadają na wygodnych siedziskach, a nogi i dłonie umieszczają w akwarium. Rybki zabierają się natychmiast do działania. Zjadają martwy naskórek, nie uszkadzając zdrowej skóry. Zabieg ten trwa około kwadransa. Garra rufa SPA jest zabiegiem bardzo zabawnym, a osoby wrażliwe na łaskotanie przyprawić może o napady gromkiego śmiechu. Rybki podpływają bowiem do człowieka bardzo chętnie i swoimi bezzębnymi pyszczkami podszczypują delikatnie skórę, obgryzając w ten sposób martwy naskórek”. Ponadto hotel oferuje zabiegi m.in. z zakresu elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, krioterapii, hydroterapii z katedrą biczy szkockich i światłolecznictwo. Wiosną tego roku w tej samej okolicy otwarty został pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w woj. świętokrzyskim: Odyssey ClubHotel Wellness


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *