IV edycja Hotelu Przyjaznego Rodzinie

Ruszyła kolejna edycja kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu. Zgłosiły się już pierwsze hotele, które będą walczyły o certyfikat i statuetki.

 

Jako pierwszy zgłosił się hotel Bornit ze Szklarskiej Poręby, a wśród kolejnych są m.in. hotele: Senator z Dźwirzyna, Marena z Międzywodzia, Galaxy z Krakowa, Columbus z Rowów, Willa Lubicz z Ustki, Kossak z Krakowa, Villa Hoff z Trzęsacza, Conrad z Krakowa oraz hotele Scandic Gdańsk i Wrocław. Łącznie zgłosiło się już ponad 20 obiektów. Termin nadsyłania kandydatur mija 31 kwietnia. – Odnotowujemy rosnące zainteresowanie wśród obiektów, które mają specjalną ofertę dla segmentu rodzin z dziećmi. Cieszymy się, że w ciągu zaledwie trzech lat, nasze logo zaczęło stanowić wartość zarówno dla hotelarzy, ale przede wszystkim dla rodziców, którzy wybierając hotel zwracają na to uwagę. Zgłosiły się już hotele, które zostaną dopiero otwarte w 2012 roku i będą one oceniane w nowej kategorii debiutów – mówi Violetta Hamerska, pomysłodawczyni i organizatorka kampanii. Najważniejszymi założeniami czwartej edycji są: obsługa i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu, programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku, promocja zdrowego menu dla dzieci, utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli. Obiekty, konkurują w kategoriach: najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje; najlepszy hotel miejski; najlepszy pensjonat; ośrodek wypoczynkowy i letnisko (gospodarstwo agroturystyczne). Każdy obiekt zostaje zweryfikowany przez Kapitułę, którą tworzą osoby z różnych środowisk i specjaliści z różnych dziedzin. Członkowie Kapituły wraz ze swoimi rodzinami biorą udział w wizytach oceniających, czy dany obiekt spełnia kryteria opisane w specjalnym kwestionariuszu i przyznają zgodnie z nim punkty. Relacje z wizyt członków umieszczane są na stronie


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *