Nowa szefowa B&B Hotels Polska

Beatrice Bouchet-Gardon została szefową polskiego oddziału sieci B&B Hotels, posiadającej dwa obiekty w Toruniu i Warszawie. Zastąpiła Krzysztofa Potockiego, który został doradcą zarządu.

 

Beatrice Bouchet-Gardon związana jest z branżą nieruchomości jako project manager. Ostatnio pracowała we francuskiej centrali sieci B&B Hotels, która posiada ok. 250 hoteli 2-gwiazdkowych we Francji, Niemczech, Włoszech, Portugalii i Polsce. Beatrice Bouchet-Gardon ma doświadczenie z polskiego rynku, gdyż w latach 2004 – 2006 pracowała w Warszawie dla innej francuskiej sieci hotelarskiej Louvre Hotels, a przez kolejne dwa lata zatrudniona była w polskim oddziale Castoramy. Sieć B&B pod koniec grudnia otworzyła w Warszawie niedaleko Okęcia swój drugi hotel w Polsce, pierwszym był hotel w Toruniu uruchomiony w 2009 roku. Obecnie trwa inwestycja w kolejny obiekt we Wrocławiu, kupiono też działkę pod hotel w


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *