Pierwszy **** obiekt w Busku-Zdrój. Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness ruszy już za rok

W październiku 2011 r. rozpoczęła się budowa, nowoczesnego czterogwiazdkowego obiektu zlokalizowanego w woj. świętokrzyskim w Busku-Zdroju. Głównym inwestorem jest Grupa Polskie Składy Budowlane S.A., a generalnym wykonawcą kielecka firma Condite. Będzie to pierwszy hotel Grupy PSB, która obecnie jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce.


W budynku znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50% pokoi z balkonami lub tarasami. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum balneologiczne, wellness i spa posiadające 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Dla gości hotelowych dodatkowo do dyspozycji będzie oddana restauracja, bar, sale konferencyjne, basen, sauny, kręgielnia oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą sprawić, iż obiekt będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i na spotkania biznesowe.


Bazując na doświadczeniu, badaniach rynku oraz na walorach leczniczych uzdrowiska Busko-Zdrój, jakim są wody siarczkowe, nie bez powodu Grupa PSB wybrała tą lokalizację na swoją inwestycję, wypełniając niszę na rynku lokalnym. Obecnie trwają prace nad doborem dostawców i partnerów handlowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *