Za rok hotel w Busku-Zdroju

W Busku-Zdroju (woj. świętokrzy- condohotel skie) rozpoczęła się budowa 4-gwiazdkowego hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness ze 120 pokojami. Inwestorem jest Grupa Polskie Składy Budowlane. Hotel ruszyć ma na początku 2013 roku.

 

W hotelu znajdzie centrum balneologiczne, Wellness & SPA posiadające 30 gabinetów, a także restauracja, bar, sale konferencyjne, basen, sauna, kręgielnia i parking na 130 samochodów. Bazując na badaniach rynku oraz na walorach leczniczych uzdrowiska Busko-Zdrój, jakim są wody siarczkowe, Grupa PSB z siedzibą w Wełeczu koło Buska zdecydowała się na ulokowanie tam swojej inwestycji, chcąc zagospodarować niszę na rynku lokalnym. Generalnym wykonawcą obiektu jest kielecka firma Condite. Obecnie trwają prace nad doborem dostawców i partnerów handlowych. Całość inwestycji szacowana jest na 78 mln zł. Będzie to pierwszy hotel Grupy PSB, która jest największą siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Zrzesza 296 małych i średnich firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w 96 marketach PSB-Mrówka oraz w siedmiu centrach handlowych PSB-Profi. Grupa PSB osiągnęła w 2011 r. przychody w wysokości ponad 1,5 mld


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Za rok hotel w Busku-Zdroju

  1. Wspaniale to wyglada.Szkoda ze nie na dzien dzisiejszy.Bo bysmy mogli skorzystac z takiej okazji ,bo bedziemy w Busku -Zdroju z USA.Pozdrawiamy i zyczymy szybkiej dzialalnosci!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *