Kolejne laury dla Krasickiego

Podczas uroczystej Gali International Best Hotel Awards, która odbyła się w hotelu Savoy w Londynie ogłoszono wyniki konkursu na najlepszy hotel na świecie. Hotel Krasicki z Lidzbarka Warmińskiego zwyciężył w kategorii „Best New Hotel Construction & Design” . Zdobył też nagrodę dla najlepszego hotelu w Polsce, w Europie oraz ostatecznie – na świecie.

 

Hotel Krasicki podczas Gali reprezentowała Magdalena Dowgiałło, dyrektor ds. operacyjnych hotelu. European Hotel Awards są częścią prestiżowego konkursu International Best Hotel Awards, który od 18 lat wyróżnia najlepsze obiekty na całym świecie. W pierwszym etapie wyłaniani są zwycięzcy poszczególnych krajów, następnie regionów. W kolejnym – spośród wszystkich zgłoszeń wybierany jest najlepszy hotel w 13. kategoriach. Po ogłoszeniu wyników European Hotel Awards, laureaci zostali ponownie ocenieni przez międzynarodowe jury, które wyłoniło ostatecznie najlepszy hotel na świecie w każdej z kategorii. W skład jury weszło 20 profesjonalistów, wśród których byli m.in. James Bacon, UK account manager Google; Peter Crome, managing director Skibo Castle w Szkocji; Mike McNamara z Royal Bank of Scotland (RBS); David Dalby z Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) i Rebecca Johnson z Bloomberg TV. Hotel Krasicki działa od maja 2011 roku i otrzymał już wiele prestiżowych nagród, jest m.in. zwycięzcą konkursu „Hotelarza” na „Hotel z Pomysłem 2011” i laureatem tytułu „Debiutu Roku 2011” w Rankingu „Hotelarza” – „7


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *