Najmodniejsze hotele w Polsce

Największy serwis turystyczny na świecie – TripAdvisor – ogłosił listę hoteli rekomendowanych na rok 2012. W kategorii Top Top 25 Hotels in Poland na pierwszych miejscach znajdują się trzy obiekty z Krakowa.


Za najlepsze hotele w Polsce internauci uznali aparthotel Venezian House, Wentzl i andel’s z Krakowa oraz warszawski aparthotel Mamaison Residence Diana i łódzki andel’s. W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze Hyatt i Le Regina z Warszawy, Copernicus i Kossak z Krakowa oraz The Granary we Wrocławiu. Kolejne miejsca zajęły: Sheraton Kraków, Radisson Blu Gdańsk, Le Meridien Bristol, Sheraton Sopot, Mercure Grand Warszawa, Podewils Gdańsk, Sofitel Grand Sopot, Westin Warszawa, Hilton Warszawa, Hilton Garden Inn Kraków. Czołówkę najmodniejszych hoteli według TripAdvisor uzupełniają cztery hotele z Krakowa: Bonerowski, Gródek, Amadeus i Qubus oraz warszawski Sheraton.

 

W kategorii 25 Top trendiest Hotels in Poland zwyciężyły andel’sy z Krakowa i Łodzi oraz The Granary z Wrocławia, a za nimi uplasowały się: warszawski Hilton i krakowski Park Inn by Radisson. W pierwszej dziesiątce znalazły się też: IBB Andersia z Ponania, Monopol z Wrocławia, Sheraton Sopot, Stary z Krakowa i City Park Residence z Poznania. Portal TripAdvisor co miesiąc odwiedza 50 milionów unikalnych użytkowników z całego świata. Nagrody Travelers’ Choice zostały przyznane już dziesiąty raz. Kompletną listę nagrodzonych obiektów można znaleźć na stronie: www.tripadvisor.com/TravelersChoice.

 

Za Najlepsze Hotele na Świecie użytkownicy TripAdvisor uznali The Phoenix Resort na Belize, Anastassis Apartments w greckim Imerovigli, Hamanasi Adventure & Dive Resort na Belize, Riad Kniza w Marakeszu i Dervent House Boutique Hotel w Cape Town w RPA. Natomiast za Najbardziej Trendy na Świecie uznano: Villa Zest Boutique w Cape Town, Icon Hotel & Lounge w Pradze i citizen M w


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Najmodniejsze hotele w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *