Zinformatyzowane jadło

LSI Software S.A. zakończyła wdrożenie systemu POSitive Restaurant i POSitive Management Center w sieci restauracji
Chłopskie Jadło.
POSitive zastąpił wcześniej wykorzystywane oprogramowanie,
które nie umożliwiało centralnego
zarządzania siecią.
Wdrożone systemy zarządzania zapewniają nadzór nad sprzedażą, magazynami, kosztami oraz personelem. Umożliwiają elastyczne prowadzenie działalności i szybkie reagowanie na zmiany.

Raporty pozwalają na każdym szczeblu zarządzania wszechstronnie
i wielowymiarowo badać efektywność funkcjonowania sieci
i poszczególnych lokali.
Po wdrożeniu system objęty jest pełnym serwisem. Chłopskie Jadło jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek gastronomicznych w Polsce.
Obecnie sieć składa się z 8 lokali.
Najbardziej znanymi użytkownikami systemów restauracyjnych LSI Software są sieci: SPHINX,
North Fish, IKEA, Impel Catering,
W biegu cafe.

LSI Software S.A. zakończyła wdrożenie systemu POSitive Restaurant i POSitive Management Center w sieci restauracji Chłopskie Jadło. POSitive zastąpił wcześniej wykorzystywane oprogramowanie, które nie umożliwiało centralnego zarządzania siecią. Wdrożone systemy zarządzania zapewniają nadzór nad sprzedażą, magazynami, kosztami oraz personelem. Umożliwiają elastyczne prowadzenie działalności i szybkie reagowanie na zmiany.

Raporty pozwalają na każdym szczeblu zarządzania wszechstronnie i wielowymiarowo badać efektywność funkcjonowania sieci i poszczególnych lokali. Po wdrożeniu system objęty jest pełnym serwisem. Chłopskie Jadło jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek gastronomicznych w Polsce. Obecnie sieć składa się z 8 lokali. Najbardziej znanymi użytkownikami systemów restauracyjnych LSI Software są sieci: SPHINX, North Fish, IKEA, Impel Catering, W biegu cafe.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *