EKRAN INFORMACYJNY 42LD320B – Produkt, który „zarabia na siebie”

Większość osób lubi zatrzymać wzrok na ekranie telewizora. Znajduje tam bieżące informacje o tym, co się dzieje na świecie, obserwuje wyczyny sportowców, patrzy na losy bohaterów seriali...

 LG Electronics zaoferowało dla restauracji, barów, hoteli itd..połączenie telewizora z przekazem informacji - EKRAN INFORMACYJNY 42LD320B. W elegancki sposób, na ekranie telewizora możemy zaprosić na wspólne oglądanie meczu, promocyjne dania lub do skorzystania z oferowanych nowości.

Od razu można wgrać kilka szablonów z różnymi zdjęciami oraz tekstami i później wybierać dany szablon przyciskiem na pilocie. Dodatkowe oprogramowanie i około 60 szablonów ekranu pozwala wyświetlić zdjęcia produktów lub usług, które chcemy reklamować a jednocześnie wyemitować mecz, koncert lub film. Za pomocą wyświetlanych tekstów nieruchomych i ruchomych także można przekazywać informacje o imprezach i bieżących promocjach.


AVG-Audio Visual Group jest dystrybutorem działu B2B LG Electronics Polska. W ofercie znajdują się również telewizory hotelowe 22, 26, 32, 42, 47 cali, monitory wielkoformatowe LCD 32, 42, 47, 55, 65 cali, monitory dotykowe 42, 47 cali, playery, oprogramowanie Digital Signage, projektory LG. Monitory LCD można składać w tzw. ściany wizyjne o dowolnych rozmiarach. AVG współpracuje z firmami, które wykonują instalacje, montaże jak również oferują oprogramowanie do wyświetlania reklam.

 


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

8 komentarzy do “EKRAN INFORMACYJNY 42LD320B – Produkt, który „zarabia na siebie”

 1. U mnie tez bardzo dobrze sprawdza się w pubie, łatwo się ustawia i wgrywa informacje o promocjach.

 2. W naszej restauracji używamy 3 telewizory informacyjne, trochę zajęło przygotowanie wszystkich informacji o codziennym menu i promocjach, ale efekt jest.

 3. tak, tak, a świstak siedzi i zawija.
  Prymitywny PR obliczony na ćwierćinteligenta.

  PS. Bardzo chwytliwa nazwa produktu! 42LD320B – super łatwo zapamiętać.

 4. nie wiem, czy to marketing, ale sam tez mam i dziala bardzo dobrze, wiec w czym problem?
  Moge spokojnie polecic, kupilem tez bo tutaj znalazlem informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *