Orbisowi przybyło gwiazdek

Dwa hotele Grupy Hotelowej Orbis - Novotel w Szczecinie i Novotel w Krakowie Bronowicach otrzymały z rąk marszałków województw zachodniopomorskiego i małopolskiego po czwartej gwiazdce.
Novotel w Szczecinie, który funkcjonował od roku 2002 jako obiekt trzygwiazdkowy, od początku istnienia spełniał większość wymagań stawianych obiektom czterogwiazdkowym.


Dlatego dostosowanie wyposażenie i zakresu świadczonych przez hotel usług do standardu, jaki musi spełniać hotel czterogwiazdkowy, było związane ze szczegółami.

Zmiany polegały na dodatkowym wyposażeniu pokoi w zestawy do parzenia kawy i herbaty czy zatrudnieniu bagażowych.
W przypadku krakowskiego Novotelu Bronowice przyznanie czterech gwiazdek wiązało się z poważniejszymi inwestycjami.

W trakcie trwających rok prac zmodernizowano trzy piętera, oddając do ekspoloatacji 84 pokoje o podwyższonym standardzie - Superior Novation. Wszystkie wyposażone są w duże łóżka typu Queensize, rozkładaną sofę, sejf, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Odnowione zostały hole przed salami konferencyjnymi, zakupiono nowy sprzęt audiowizualny. We wszystkich pokojach pojawiały się zestawy do parzenia kawy i herbaty. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *