iF Design Award dla baterii umywalkowej Focus w wersji elektronicznej. Kiedy liczy się każda kropla

Bateria umywalkowa Focus w wersji elektronicznej zdobyła prestiżową złotą nagrodę iF Design Award 2012 w kategorii „product design”.

Nagroda iF Product Design jest cenionym na całym świecie wyróżnieniem za wyjątkowe wzornictwo, a zdobywcy złotych nagród uważani są za elitę w swojej branży.

Bezdotykowa armatura łączy wysoki standard higieny i technologię oszczędzania zasobów - dwie cechy, dzięki którym jest ona szczególnie polecana do pomieszczeń sanitarnych w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowej.

Elektroniczna armatura Focus, poprzez połączenie dwóch technologii: podczerwieni i EcoSmart, oferuje możliwość wydajnego wykorzystania wody i energii.
Zintegrowana technika sensoryczna, regulująca funkcję włączania i wyłączania, jest opłacalna szczególnie przy częstym użytkowaniu. W ten sposób zużycie wody jest dostosowane odpowiednio do bieżącej potrzeby dzięki maksymalnie krótkim cyklom wypływu samoczynnego. Elektronika "uczy się" i automatycznie dopasowuje do obszaru wykrywania, tak, że również przy zmieniających się warunkach otoczenia, funkcjonuje niezawodnie.

Dodatkowo innowacyjna technologia Hansgrohe EcoSmart umożliwia oszczędne zużycie wody przez ograniczenie przepływu do około 5 l/min przy 3 barach. Domieszka powietrza sprawia, że strumień wody staje się przyjemnie delikatny i miękki. Wysoka jakość wykonania, zabezpieczony przed kradzieżą perlator i automatyczne wyłączanie wody po 60 sekundach przy stale uruchomionym obwodzie podczerwieni, przyczyniają się do długiej żywotności armatury. Można wybrać zasilanie sieciowe lub z baterii, z opcją regulacji temperatury. To jak oszczędna jest armatura udowadnia system zasilania bateryjnego: armatura może być wykorzystana około 200 000 razy zanim nastąpi konieczność wymiany baterii na nową.

Cena: 1 179,- netto


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *