Co będzie modne w tym sezonie

Najświeższe trendy wzornicze wkraczają do łazienek. Elektroniczne baterie, kubistyczne i cylindryczne kształty, florystyczne motywy wzornicze. Jakie są najnowsze trendy w wyposażeniu łazienek.


 

Nie tylko na wybiegach moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Każdy nowy sezon to także odmienne spojrzenie na aranżację wnętrz. Czasy, kiedy armatura i ceramika sanitarna miały pełnić jedynie użytkowe funkcje, dawno już minęły. Teraz każdy detal powinien przykuwać wzrok i zachwycać wysmakowanym wzornictwem. Nie dziwi więc coraz częstszy mariaż modowych marek i znanych projektantów z producentami wyposażenia łazienek. Coraz więcej firm zatrudnia do współpracy młode talenty designu lub światowej sławy twórców, proponując limitowane edycje produktów sygnowanych znanym nazwiskiem. Rezultat to nowoczesny design, zaawansowane technologie i niestandardowe rozwiązania. Co w łazience będzie modne w najbliższym sezonie? Zapytaliśmy ekspertów z firmy Deante.

 

Armatura w centrum uwagi

Anna Pawlak product manager, grupa paneli i zestawów prysznicowych: Najnowsze propozycje baterii łazienkowych zachwycają [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Anna Patoleta

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *