REMES SPORT & SPA

Historia jednego z najbardziej intrygujących hoteli w Polsce toczy się w sercu Wielkopolski, w pobliżu Poznania, jednak z dala od jego zgiełku, w otoczeniu przyrody. Przed wejściem do Hotelu Remes Sport & Spa kamienna fontanna w kształcie drzwi – dosłownie i w przenośni - zaprasza do innego wymiaru. To miejsce zaskakujące prostotą i urodą, a jednocześnie zapewniające wszystkie współczesne wygody.


Z pozoru niewielkich rozmiarów bryła 4-gwiazdkowego hotelu kryje we wnętrzu 54 pokoje i cztery apartamenty, dwie restauracje, zmysłowe RemeSPA, dwupoziomowy Klub oraz najnowocześniejsze w regionie Centrum Konferencyjne. I 16 boisk! Z tych wszystkich względów Remes został wybrany przez drużynę Portugalii jako jej centrum pobytowe. Chociaż mecze rozgrywała będzie 2 tys. km dalej na Ukrainie! Właściciele hotelu, Bartosz i Sylwia Remplewicz, fani sportu, twórcy międzynarodowego młodzieżowego turnieju RemesCup oraz sponsorzy Pucharu Polski w piłce nożnej, zrealizowali swoje marzenie o miejscu, w którym najlepsi sportowcy będą mogli nie tylko trenować, ale i odpoczywać w komfortowych warunkach. Marzyła im się przestrzeń, gdzie elegancja i prestiż połączą się ze sportem.

  

HOTEL REMES SPORT & SPA
Miasto: Opalenica
Kategoria: 4 gwiazdki
Liczba pokoi: 58/ Liczba miejsc: 147
Liczba lokali gastronomicznych: 2 Liczba miejsc: 120
Liczba sal konferencyjnych: 7 Liczba miejsc do 400
SPA: 8 gabinetów, basen, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi
Data otwarcia: 2010

 
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *